Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podgrzewanej tylnej kanapy


DjMaxior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie widziałem gdzieś na necie ze istnieje możliwość założenia podgrzewanej tylnej kanapy (mianowicie przednie mam podgrzewane ) czy ktoś z was robił takiego moda ?? jakąś liste części i manual można prosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do tego bo wymieniałem całe wnętrze. I to nowe ma grzanie tylnej kanapy. Niestety mój rocznik to 2009, więc to jest przed-lift. W przed-lifcie nie ma sterownika od grzania tylnej kanapy u Ciebie będzie bo masz po-lifta, więc pierwsze to się zorientuj o ceny i dostępność takich sterowników i czy ma ochronę komponentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, gdajaca napisał:

Ja się przymierzam do tego bo wymieniałem całe wnętrze. I to nowe ma grzanie tylnej kanapy. Niestety mój rocznik to 2009, więc to jest przed-lift. W przed-lifcie nie ma sterownika od grzania tylnej kanapy u Ciebie będzie bo masz po-lifta, więc pierwsze to się zorientuj o ceny i dostępność takich sterowników i czy ma ochronę komponentu.

sterownik ogrzewania tylnej kanapy nie ma ochrony komponentu więc spokojnie można działać,

temat nie jest trudny do ogarnięcia - robiłem to u siebie

poniżej zamieszczam manual

 

logo.og.png
WWW.AUDI-CLUB.RU

Коллеги, добрый день. Хочу поделиться своим опытом по самостоятельной установке обогрева задних сидений. Сознательно...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ira2.

Ja pa ruski nie szprechen anforczunetly :) ale chciałbym zapytać Ciebie może wiesz, pamiętasz, masz gdzieś w notatkach albo z tego ruskiego poradnika możesz rozszyfrować o numer gniazda 2 pin które przychodzi na wtykę od oparcia. Siedzisko ma taki zielony zestaw wtyka - gniazdo o ile dobrze pamiętam to 6 pin, a oparcie ma czarny 2 pin. Nigdzie nie mogę znaleźć namiarów na tą wtykę. Mam co prawda przed-lifta ale te części będą podejrzewam takie same. A to ostatnia rzecz jakie mi brakuje by skompletować graty do tego. Mógłbyś pomóc ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, gdajaca napisał:

Czołem ira2.

Ja pa ruski nie szprechen anforczunetly :) ale chciałbym zapytać Ciebie może wiesz, pamiętasz, masz gdzieś w notatkach albo z tego ruskiego poradnika możesz rozszyfrować o numer gniazda 2 pin które przychodzi na wtykę od oparcia. Siedzisko ma taki zielony zestaw wtyka - gniazdo o ile dobrze pamiętam to 6 pin, a oparcie ma czarny 2 pin. Nigdzie nie mogę znaleźć namiarów na tą wtykę. Mam co prawda przed-lifta ale te części będą podejrzewam takie same. A to ostatnia rzecz jakie mi brakuje by skompletować graty do tego. Mógłbyś pomóc ??? 

image.png

jeżeli chodzi o numer 2 z rysunku to jest 1J0 972 734

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę nigdzie dostać sterownika o numerach 3T0959772B

Czy mogę użyć 6R0959772A wygląda że kostka ta sama sterownik jest z polo,up a tam sterowanie jest na przycisk tak jak tylna kanapa w a4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem na etapie montażu tyłek kanapy, macie może jakiś schemat co i jak podłaczyc? Byłbym bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakieś schematy lub opisy pinów co i jak, gdzie co? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 00:16, Langista napisał:

Masz manual z ruskiego forum wyżej.

I nic z niego nie rozumiem, podłaczam i nie działa, a ma może ktos opis tej kości? Ktory pin do czego? To jest kość z wiązki do modułu, zdj 3

IMG_20220523_215018.jpg

IMG_20220523_215041.jpg

IMG_20220523_215114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 22:05, Adam35 napisał:

I nic z niego nie rozumiem, podłaczam i nie działa, a ma może ktos opis tej kości? Ktory pin do czego? To jest kość z wiązki do modułu, zdj 3

IMG_20220523_215018.jpg

IMG_20220523_215041.jpg

IMG_20220523_215114.jpg

Panowie ktos coś z tym opisem kości? Zaczyna mnie gonić czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z wiązki wychodzą dwa czarne kable(czarno-zielony i czarno-zułty) który z nich to prawa a który lewa strona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno-żółty prawa strona.

Nie wiem kolego czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale moim zdaniem kolory przewodów, które podałeś należą do wiązki z polifta a Ty masz zgodnie z profilem przedlifta. Okablowanie i ogrzewanie siedzeń różni się znacznie w tych dwóch wersjach. Wersje przedliftowe mają pokrętła, poliftowe przyciski ze sterownikiem. 

 

 

Screenshot_20220724-212543_mobilede.jpg

Screenshot_20220724-212328_mobilede.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2022 o 21:05, Muskel1 napisał:

Czarno-żółty prawa strona.

Nie wiem kolego czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale moim zdaniem kolory przewodów, które podałeś należą do wiązki z polifta a Ty masz zgodnie z profilem przedlifta. Okablowanie i ogrzewanie siedzeń różni się znacznie w tych dwóch wersjach. Wersje przedliftowe mają pokrętła, poliftowe przyciski ze sterownikiem. 

 

 

Screenshot_20220724-212543_mobilede.jpg

Screenshot_20220724-212328_mobilede.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego, wiem, montuje z polifta do przed lifta,to raczej żaden problem jak montuje wsztstko od podstaw,z polifta są ładniejsze i takie wole, zresztą pisałem o tym na początku posta,i chodziło mi o oznaczenia kabli i gdzie ktory idzie, ale chyba juz sam rozgryzłem, przed lift miał dużo prościej to rozwiązane, bo regulatory sterowaly wszystkim, a w polifcie steruje przekaźnik ktory dzięki bogu nie posiada c p. 

Edytowane przez Adam34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2022 o 10:48, Adam34 napisał:

Tak kolego, wiem, montuje z polifta do przed lifta,to raczej żaden problem jak montuje wsztstko od podstaw,z polifta są ładniejsze i takie wole, zresztą pisałem o tym na początku posta,i chodziło mi o oznaczenia kabli i gdzie ktory idzie, ale chyba juz sam rozgryzłem, przed lift miał dużo prościej to rozwiązane, bo regulatory sterowaly wszystkim, a w polifcie steruje przekaźnik ktory dzięki bogu nie posiada c p. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy, już mi ręce opadają, robię wszystko zgodnie z tym ruskim manualem i lipa, efekt jest taki, jeden panel świeci się cały a drugi dwie kropki, jeden słabiej, drugi bardziej, maty podpięte czy nie to tak samoIMG_20220924_171727.thumb.jpg.4237f03c4f4a41f1fa182be48742e4bd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...