Jump to content
2 2
DjMaxior

Montaż podgrzewanej tylnej kanapy

Recommended Posts

Witam Panowie widziałem gdzieś na necie ze istnieje możliwość założenia podgrzewanej tylnej kanapy (mianowicie przednie mam podgrzewane ) czy ktoś z was robił takiego moda ?? jakąś liste części i manual można prosić?

Ja się przymierzam do tego bo wymieniałem całe wnętrze. I to nowe ma grzanie tylnej kanapy. Niestety mój rocznik to 2009, więc to jest przed-lift. W przed-lifcie nie ma sterownika od grzania tylnej kanapy u Ciebie będzie bo masz po-lifta, więc pierwsze to się zorientuj o ceny i dostępność takich sterowników i czy ma ochronę komponentu.

21 godzin temu, gdajaca napisał:

Ja się przymierzam do tego bo wymieniałem całe wnętrze. I to nowe ma grzanie tylnej kanapy. Niestety mój rocznik to 2009, więc to jest przed-lift. W przed-lifcie nie ma sterownika od grzania tylnej kanapy u Ciebie będzie bo masz po-lifta, więc pierwsze to się zorientuj o ceny i dostępność takich sterowników i czy ma ochronę komponentu.

sterownik ogrzewania tylnej kanapy nie ma ochrony komponentu więc spokojnie można działać,

temat nie jest trudny do ogarnięcia - robiłem to u siebie

poniżej zamieszczam manual

logo.og.png
WWW.AUDI-CLUB.RU

Коллеги, добрый день. Хочу поделиться своим опытом по самостоятельной установке обогрева задних сидений. Сознательно...