Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 z problemami


Zielonyjakliść

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie 

W mojej a4b6 niestety nie otwierają się przednie dni od strony pasażera.Na początku raz się otwierały raz nie, posłałem swoją pociechę do wujka mechanika,który naprawił tak ze już na drugi dzień było to samo.Teraz nie tylko całkowicie nie działają drzwi ale też szyba i lusterko po tej samej stronie. Nie wiem co może być przyczyną(nazwa zobowiązuje ?).Malo tego od kilku dni świecą się kontrolki ABS, kontroli trakcji i awarii świec żarowych silnika. Jestem załamany,ponieważ już z takim problemem się borykałem i wizyta u mechanika(wyżej opisana) będzie konieczna po 2 miesiącach, bo dokładnie tyle czasu minęło od odbioru samochodu.A jak sam spec powiedział „dokładnie nie wie co mu jest”Panowie pomóżcie o co może chodzić i jakie koszty leczenia mojej  pociechy? ??‍♂️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drzwi to sprawdziłbym, czy nie połamały się przewody w tej gumowej przelotce między drzwiami a nadwoziem. 

W razie potrzeby ściągnij boczek z drzwi i posprawdzaj połączenia.
Jeśli chodzi o resztę to musiałbyś odczytać błędy i wtedy można będzie powiedzieć coś więcej.

Edytowane przez maciejhildek1982
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za problemy z drzwiami odpowiedzialne będą przewody w gumowej przelotce kabina-drzwi. Często dochodzi tam do ich złamań. Spotkałem się też z brakiem dobrego połączenia na wtyczce tych przewodów. Sugeruję sprawdzić stan przewodów w przelotce oraz wtyczke przy słupku. W załączniku zdjęcie z życia wzięte.

Pozostałe błędy diagnozowałbym vagiem. Bez tego to trochę wróżenie z fusów. 

IMG_20190323_122243.jpg

Edytowane przez R4xx
Dodanie zdjęcia
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...