Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning bfb


lukibu1

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem nie ma co się szczypać ja bym wpakował 550x230x65 mam taki obecnie i miałem na hybrydzie k03 i nie była jakiegoś strasznego laga a potencjał na więcej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez fmic A przynajmniej dsmic na 200+ nie ma co się pchać. W zimie jako tako jeszcze Ale przyjdzie lato i upały dwa zrywy z pod świateł i brak mocy. Im zimniejsze powietrze  tym więcej tlenu ma w swoim składzie. Im więcej tlenu tym lepsze spalanie. Im lepsze spalanie tym większa moc. I tak dalej

Edytowane przez Lukasz Stanislawczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówicie każdy robi jak uważa :) jak by na 200KM dac drugi z bex napewno było by lepiej, ja tak przejezdzilem i jakoś bylo :)

 Dziś audi juz jeździło na nowej turbawce z total turbo, ale mechanik jeszcze sprawdza mi dv bo turbo trochę za dużo ładuje no bo jest wydajniejsze :) obecny program jak wyżej pisałem na 208KM. 

Wtryski z bam juz doszły, do stycznia trzeba jakoś delikatne przejeździc i zakładać ten fmic mam nadzieję że będzie dobry ten 550 /240/50. Jak wyjdzie napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tranduo napisał:

Czekam z niecierpliwością specu, bo udajesz eksperta od wszystkiego, a po pierwsze nikt nigdy nie widził logów na tych cudownych hybrydach na 300 km, a po drugie wszystkie wykresy na nich i fmic 180 wrzucane są w ujemnych temperaturach:grin:

image.png

image.png

takie cos tylko znalazlem na kompie. Koniec lipca takze temperatura mniej wiecej 30 jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DivaynEays napisał:

image.png

image.png

takie cos tylko znalazlem na kompie. Koniec lipca takze temperatura mniej wiecej 30 jest

Super, idealnie potrafisz manipulować faktami, widać że uczysz się od najlepszego. Przepływu brak, screen sprytnie zrobiony ze nawet doładowania nie widać. Równie dobrze ja mogę taki wkleić w seryjnym aucie i powiedzieć że to na super hybrydzie 300 hp:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych nie mam, wygrzebane w starych rozmowach na fejsie(zerknij na datę loga). Przypomnij się w lipcu to zrobię specjalnie dla Ciebie logi ;)

Na tą chwilę mam tylko wczesno wiosenne logi, ale tu z kolei będzie"manipulowanie" wynikami bo temperatura 10 stopni ?

Edytowane przez DivaynEays
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DivaynEays napisał:

Innych nie mam, wygrzebane w starych rozmowach na fejsie(zerknij na datę loga). Przypomnij się w lipcu to zrobię specjalnie dla Ciebie logi ;)

Na tą chwilę mam tylko wczesno wiosenne logi, ale tu z kolei będzie"manipulowanie" wynikami bo temperatura 10 stopni ?

To dawaj, chociaż zobaczymy ile przy 10 stopniach ta słynna hybryda na 300 km podaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DivaynEays napisał:

[...]

takie cos tylko znalazlem na kompie. Koniec lipca takze temperatura mniej wiecej 30 jest

Temperatura tego dnia, w Białymstoku, o tej godzinie była w okolicach 24/25 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tranduo napisał:

To dawaj, chociaż zobaczymy ile przy 10 stopniach ta słynna hybryda na 300 km podaje.

Luz, wrócę do domu to podrzuce.

 

1 godzinę temu, MichauKR napisał:

Temperatura tego dnia, w Białymstoku, o tej godzinie była w okolicach 24/25 stopni :)

Myk taki, że akurat nie jestem z białego i byłem w domu u siebie (Ostrołęka tak w gwoli ścisłości, żeby łatwiej było sprawdzić temperaturę tamtego dnia :p) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 00:20, DivaynEays napisał:

image.png

image.png

takie cos tylko znalazlem na kompie. Koniec lipca takze temperatura mniej wiecej 30 jest

Tracisz BARDZO Dużo cennego doładowania podczas spoola z takim wystrojeniem PIDów N75 .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Wszystko zależy jak jeździsz. Dsmic spokojnie wystarcza do normalnej jazdy. Jak upalasz to fmic. Na dsmic każdego stać, nie musi być z bexa za 180 zł założyłem z B5. Dla przykładu logi z lata (dp, wtryski bex, sai out, turbo seria) październik 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...

A tu jak wyżej, ale na hybrydzie sierpień, lato

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...

Poprawiłem teraz kierownicę powietrza i wydaje mi się że jest sporo lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jaka maks temperatura w dolocie jest uważana za rozsądną w przypadku 1.8t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latem na jednym miałem przy którymś tam logu z kolei po 65-70c i to przy raptem 180/270. Po wrzucie fmic i sofcie na 220/330 w tych samych warunkach temp nie przekraczała właśnie 45 (zazwyczaj do 40). Podczas normalnej jazdy było kilka stopni więcej niż temp otoczenia. Różnica mega.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik seria - na zewnątrz 17 stopni - przy odcinie 30 stopni w dolocie.

Soft 200\290 - na zewnątrz 11 stopni - przy odcinie 23 stopnie w dolocie, jak dobrze pamiętam.

Oba wyniki na dsmic.

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 12:05, lukibu1 napisał:

-dolozyc nową chłodnice aby zrobić układ dsmic

 

 

Mamy kompletny fmic lewa strona, od 2,0 BRD/TFSI, węzę, rurę intercoolera mocowanie, kierownice powietrza.

Montaż jak ORI nie widać że coś było robione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 13:43, DivaynEays napisał:

Luz, wrócę do domu to podrzuce.

Tydzień minął, logów brak. Dlugo mamy jeszcze czekać? Czy mam rację i te logi nie istnieją jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...