Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inna dokładka tylnego zderzaka


a4mwo

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakieś zdjęcia albo informacje na temat innej dokładki do tylnego zderzaka w A4 b5 polift? Coś innego pasuje, lub trzeba coś modzic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

podepnę się pod temat kolegi, mam podobną sprawę (mój jest przedlift). Mam okazje kupić oryginalną dokładkę tylnego zderzaka od kombi z czujnikami parkowania. Ja niestety mam sedana. Oba auta sa z tego samego rocznika. Czy jest możliwość by zamontować tylną dokładkę zderzaka od kombi do sedana???

w modelu poliftowym jest łatwiej spotkać dokładkę z czujnikami bezpośrednio do sedana, jak i do kombi. Polecam taki gadżet w oryginale fajnie wygląda.

Proszę o pomoc bo moge ta dokładkę wyrwać w dobrej cenie, a przyznam że jeszcze nie widziałem sedana przed liftem z dokładką z czujnikami :-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie raz widziałem przedlifta z taką dokładką 
podobno idzie spasować tą z avanta, oczywiście jakieś wkręty czy tego typu historie, bo wiadomo że będzie za długa i nie trafi w zaczepy
dfa9f7d8c7c66934med.jpg

 

jak dobrze pamiętam to tu swego czasu siedziała taka dokładka z av

zgloszenie_6239890_m.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzesio przyznam że krótko i na temat określiłeś sprawe i to doceniam :) ja właśnie nie mialem okazji zobaczyć przedlifta z ta dokładką... Dlatego to zdjęcie co zapodałeś jest mega fajne i chciałbym miec to u siebie, trzeba przyznać że skrojona ta dokładka do sedana doskonale ;-). Tak teraz kminie że te zaczepy pod zderzakiem (patrząc centralnie na tył) powinny się zgrywać w sedanie jak i w kombi, jedynie po bokach na długości się nie zgraja i w tych miejscach będzie rzeźba...

na tym zdjęciu niżej jak dobrze widzę zamontowana jest pod przednim zderzakiem?

Edytowane przez Yokerman7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...