Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

i panowie zakupcie naklejki a4klab żebym mógł was wytrąbkować na drodze.

U mnie naklejka jest zbędna :polew: Tylko jedna b7 w takim kolorze jeździ po Radomsku. Natomiast jak ją zobaczysz to zapewne będzie kierowała moja mama - dlatego dla Twojego bezpieczeństwa nie trąb :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto z ERA jezdzi zielonym klekotem b5 z naklepja klubowa na klapie bagaznika z lewej storny i do tego jeszcvze jakis niemiecki napis. widziałem dzisiaj w radomsku w firmie Barda czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wojtek, a do bardy jezdzi tym autem, mama tego chłopaka, wielki zapaleniec i dobry chłopaczyna tylko ze jeszcze blachy na jazde nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie spoty w tym Radomsku? :good:

Kolego, spocik będzie, ustaliliśmy, że kwietniowa aura będzie sprzyjać maniakom :a4fan: w spotkaniu się... jak narazie bliższych ustaleń nie mamy, ale na dniach się pojawią.. także obserwuj wątek i pisz czy Ci pasuje czy nie.

A tak po prawdzie to powoli możemy jakiś termin na ten kwiecień wyznaczać :thumbup: i ustalać listę kto się pojawi/zjawi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie cię 140% czyli jakby było półtora zwirasa :polew:

a tak ostatnio kolego to ci trąbiłem, machałem, krzyczałem tańczyłen kankana przed maską ale ty chyba byłes zainteresowany czymś innym :tongue4: i nastepna sprawa byłes w miejscu mojej pracy chyba w niedziele i nawet ni eprzyszedłes sie przywitać :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu widziałem Cię jak mnie obtrąbiłeś na brzeźnickiej tylko dopiero jak mnie minąłeś skapowałem się kto to taki jedzie :polew: A co do niedzieli to hm... :gwizdanie: gdzie pracujesz? :tongue4:

jak najbardziej po wypłacie :) 9-11 kwietnia ekstra termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojka tir robotajet non stop :tongue4: :tongue4: zawinąłeś na gaz i pojechałes.

co do terminu róznież mi pasuje, mój kolega owy wojtek wspomniany wyżej którego nie widać w naszym wątku puki co składa zamówienia na ramki, naklejki takze jeśli ktoś chce to pisac, zamówi a rozliczymy sie przy okazji :wink4: na ramki juz sobie walnąłem tylko teraz czekam na naklejke od pana zwirasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...