Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

27 września jak najbardziej mi pasuje :) godziny również ok. :naughty: mam nadzieję że dojdzie do skutku spocik, bo nawet nie wiem komu na mieście długimi posmyrać :decayed:

______________________________

panowie nie śpimy. Kto deklaruje się na przybycie 27 września? :) ustalmy jakieś miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: Lipa pany, byłem o 16;30 i na parkingu pod wiaduktem żadnego władcy pierścieni nie zastałem :no: chyba ze któryś sie dobrze zakamuflował lub miał lakier przezroczysty :polew: a jak ktoś nie wie komu długimi to jeśli komuś to pomorze to na d*pie mam naklejke klubową, szkoda ze nikogo ni ebyło ale moze innym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja wyczekiwałem pod wiaduktem od 15:45 do 16:15 i na parkingu oprócz mojej :a4fan: niestety nie było nikogo, jak czytam kolega Grzes A4 zjawił się 15min po mnie, szkoda że się minęliśmy... Ale dobra to teraz tak na poważnie ustalmy przede wszystkim kto jest chętny oraz termin, miejsce i godzinę spocika. Bo inaczej bedzie jak dzisiaj ja byłem wcześniej i stwierdziłem że nikt nie przyjedzie i pojechałem :doh1: a kolega podjechał kwadrans później :wallbash:. Może next time będzie lepiej, tylko trzeba się bardziej zorganizować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... dziwna sprawa ja byłem pod wiaduktem o 16:15/17 i czekałem do 16:40/45 i niestety nikogo nie zastałem stał granatowy awancik ERA 73**, zaparkowałem obok niego z nadzieją że to któryś z nas, czekałem, czekałem i do awancika zapakowała się ekipa z egiptu i papa. Postałem jeszcze chwilkę i odjazd. Na mieście minąłem jeszcze jedna a4 jadąca w stronę wiaduktu, zawinąłem ale niestety nie zatrzymała się na umówionym miejscu. :( Za duży parking i się nie widzimy :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam granatowy sedan era 86** plus naklejka klubowa na tylnej klapie. byłem koło 16 30, postałem n tym parkingu z 10 minut prawie na przeciw egiptu ale zadnej a4 nie było wiec pojechałem na bombe[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 12:16_________________________________________________z myślą ze moze za nie długo ktos sie zjawi i wracając przejezdzałem tam tędy ale nikogo nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy taaaaaak wszystko przez ten parking :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 17:26_________________________________________________nawet juz nie wiem ilu nas jest, a moze tak małe szybkie spotkanie dzis albo jutro zeby chociaz bużki i furki rozpoznawać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak mówisz ze po 18 jesteś wolny to moze dzis na chwile wieczorem, to niech sie chetni zadeklarują powiedzcie o której i gdzie i juz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dzisiaj rady nie dałem :confused4: ogólnie to też często zaglądam na forum w pracy ale dzisiaj miałem wyjazd i późno wróciłem, mam nadzieje że chociaż wam udało się spotkać :naughty: tymczasem ja się pisze na kolejne spotkanie i jak nic przypadkowo mi nie wypadnie to postaram się być na 100%. Wierze że uda nam się zorganizować jakieś spociki w R-sku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Grzes a4 odnaleźliśmy się na parkingu :decayed:. Ostro padało ale udało nam się wymienić uściskiem dłoni i zamienić kilka zdań. Teraz jak jakiś czerwony dupowóz będzie śmigać Ci długimi na mieście to nie zatrzymuj się i nie bij :tongue4:. :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...