Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bang Olufsen rezonans charczenie z okolic podszybia


blaster99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Panowie mój wujek ma a4 z 2017 i na pokładzie jest Bang. Problem w tym, że przy słuchaniu muzyki z wokalem lub rozmowie przez  BT z podszybia słychać coś pomiędzy dźwiękiem rezonującej obudowy głośnika  a dźwiękiem spalonego głośnika, efekt jest taki, że nie chce się słuchać muzyki z niby dobrego systemu ...  dodam, że źródło to karta SD a plik to FLAC. Spotkał się z tym ktoś ? jakieś rady ?

Edytowane przez blaster99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do tematu - posiadam Audi A4 B9 z końca 2016 roku i niestety, tylny głośnik basowy, który jest na półce działa fatalnie. Tzn. podobnie, jak kolega wspomniał wyżej, słychać jest bardzo irytujące charczenie jakby głośnik był zepsuty lub coś podobnego do tego jak charczy obudowa rezonująca głośnik. Trudno mi określić, w czym jest problem, ponieważ bywają momenty, że tego dziwnego dźwięku nie ma mimo, że nie zmieniam ustawień ani rodzaju muzyki, której słucham. Mało tego, nawet gdy zmniejszam ustawienia basu lub ustawiam głośność na bardzo niską, ten dziwny pogłos nadal występuje.

Dodam, że w moim przypadku nie posiadam Bang Olufsen a jedynie standardowy Audi System.

Zastanawiam się, o co właściwie może chodzić, bo w ten sposób nie da się w ogóle słuchać radia.

Mam jeszcze gwarancję i zastanawiam się, czy powinienem się do nich w tej sprawie zgłosić.

Edytowane przez tomtom_85
Dodanie dodatkowych szczegółów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tomtom_85 napisał:

Mam jeszcze gwarancję i zastanawiam się, czy powinienem się do nich w tej sprawie zgłosić.

Oczywiście zgłaszaj. Oddawałem 3x do serwisu zanim naprawili. Wymienione dwie części obudowy głośnika centralnego przy podszybiu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...