Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jakie głośniki w przednich drzwiach ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem subwoofer i piecyk ,ale troche dzwiek sie psuje przy tych fabrycznych glosnikach na przedzie, otoz slychac przez nie lekki bass, chce go zlikwidowac, bo od bassu mam subwoofer, chce aby przod byl odpowiedzialny za czyste brzmienie bez bassow...Totalnie sie nieznam ! Pomozcie prosze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego celu służą zwrotnice. (musi być górnoprzepustowa, żeby w głośnikach nie było słychać basów). Zakładam, że masz radio fabryczne, więc możesz spróbować na razie zmniejszyć basy w radiu i podkręcić na subwooferze - powinno pomóc, a jeżeli nie, to trzeba założyć zwrotnice;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwizdki grają soprany właśnie ... jak juz to jakis mid woofer i tweeter - polecam Phase Evolution PCS 165.20 to jest zestaw odseparowany wlasnie i z subem w bagazniku zagra ci ładnie.

tu masz przykladowa (nie moją) aukcję

http://www.allegro.pl/item591312342_phase_evolution_pcs_165_20_super_komplet_rarytas.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecal takie glosniczki do przednich drzwi cena jest przystepna a dzwiek jest super z tego, mam u siebie to zalozone i jest wypas

http://www.allegro.pl/item591950084_glosniki_u_dimension_elements_el_6.html

Masz racje sprzet jest rewelacja.. Kolega juz zalozyl i brzmi pieknie.. Moje czekaja na montaz mam ten sam komplecik.. Za nowy dalem 349 zl wiec cena jest bardzo dobra.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...