Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI PD] Głowica z mosiężnymi tulejkami pompo-wtryskiwaczy


lukasz51237

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w moim AVFie mam bardzo mocno wyrobione gniazda pompowtryskiwaczy, do tego stopnia, że wymiana uszczelek pompek nie pomaga, auto i tak źle pali. Prawdopodobnie muszę wymienić całą głowicę lub dać moją do regeneracji gniazd i wstawienia tulejek. Pytanie czy przerabiał ktoś takie coś? Jak się to sprawuje? Czy to dobre rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Kolego co prawda u siebie nie robiłem ale mój kumpel miał rok temu podobny problem w avf. Wtedy mu doradziłem żeby zregenerował głowice i z głowy. Ogólnie po naprawie 0 problemów. 

używane to loteria. A jak oddasz do dobrego człowieka który regeneruje to będziesz miał pewność że jest szczelna i nic cię nie zaskoczy po 3 miesiącach. Ważne żebyś znalazł dobrego fachowca bo jak ktoś piszę ze zregeneruje głowice za 3-4 stówy to takich omijać. Pewna regeneracja na dobrych częściach to około 6 stów. Ja bym regenerował. Przy okazji sprawdź stan pompek i wałka rozrządu jaki stan krzywek. Jak to ogarniesz to nie ma siły musi chodzić. te silniki są naprawdę mocne jak się o nie dba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Witam,mam na sprzedaż głowicę pasującą do 1.9 tdi do grupy VW. Głowica po kompleksowej regeneracji. Kod 038.103.373.R. Splanowana,sprawdzona...

warto spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...