Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze składaniem lusterek


nieldos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam problem a mianowicie jak zamykam auto swoim pilotem to lusterka skladaja sie i jest wszystko ok ale jak zona zamyka ze swojego pilota to stoja deba... jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym otworzył auto żony pilotem, uruchomił i w MMI popatrzył co jest w ustawieniach (czy mają się składać czy nie). Nigdy nie robiłem takich testów, ale słyszałem że w zależności od tego którym pilotem otwierasz to zmieniają się ustawienia np. fotela kierowcy, lusterek ( oczywiście o ile ktoś ma na wyposażeniu lusterka i fotel z pamięcią) może i też te w MMI. Bo na pewno w MMI decydujesz czy przy zamykaniu auta lusterka mają się składać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test zrobiłem na składanie lusterek i ustawienie fotela. Reszty już mi się sprawdzać nie chciało. Potwierdzam, że to działa tak jak napisałem powyżej. Nie masz żadnej awarii. Pobaw się tylko pilotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie otwierając auto pilotem żony, w MMI była odznaczona funkcja składania... Wszystko bangla... Dzieki kolego za zainteresowanie i pomoc... kłaniam się nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...