Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0 TDI BKN Downpipe+wyrzucenie DPF


Wik198

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1.Ktoś może wyrzucał od siebie z 3.0TDI 204 hp BKN  katalizator i DPF i montował Downpipe i może powiedzieć jaki kupić,bo na allegro są dwa rodzaje? Oraz co będę musiał zrobić po takich zmianach? samo wyprogramowanie DPF wystarczy czy trzeba też coś programować w kwestii braku katalizatora ?

2.Czy w 3.0TDI zaraz za turbo jest DPF,a kat jest pod autem czy odwrotnie ? (zdjęcie z mojego auta)

78612204_497233050897339_3372378698429759488_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP niech Ci ktoś pospawa na ori puszkach

BKN nie miał DPF

co to zdjęcie ma wnieś do tematu ? nie wiesz co to jest tłumik środkowy czy wał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcin4x4 napisał:

DP niech Ci ktoś pospawa na ori puszkach

BKN nie miał DPF

co to zdjęcie ma wnieś do tematu ? nie wiesz co to jest tłumik środkowy czy wał ?

To nie jest tłumik środkowy tylko DPF,właśnie dużo razy się spotkałem z tym ze BKN nie miały DPF a ten jednak ma,nie wiem jakim sposobem,wynika to z wlepki vinu pod maska i czasami się wyświetla wypalanie DPF.A pytałem żeby się upewnić,bo jedni mówili ze to DPF a inni ze kat,ale okazało się ze to DPF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu faktycznie DPF, skoro u Ciebie widoczna z dołu to poproś mechanika / spawacza by Ci do tych puszek wsadził rurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcin4x4 napisał:

Tu faktycznie DPF, skoro u Ciebie widoczna z dołu to poproś mechanika / spawacza by Ci do tych puszek wsadził rurę.

sprawa wygląda tak że to co na zdjęciu to DPF i wiem ze jak go wyrzucę z auta to trzeba go wyprogramować.Jestem tylko ciekaw czy jak wytnę kata,który jest za turbo to czy będę musiał tez coś programować czy jak zamontuje w to miejsce DP który ma miejsce na sondy to bedzie wszystko chodzić bez wyrzucania błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...