Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który byście wybrali?


Tomafx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie do kolegów, wg. Was którą a4 byście wybrali? A4 b9 rok 2016, początek produkcji, czy a4 B8 2015 końcówka produkcji. Oba diesel, avant. B8 w dobrym wyposażeniu, b9 w średnim wyposażeniu. 

Wiem, że to inne technologie, inne samochody i różnica jest spora. 

Pytanie czy dopracowane B8 będzie lepsze niż nowość b9 - pod kątem awaryjnosci, jakoś wykonania.  Wydać prawie wszystko i kupić b9, czy kupić b8 i coś tam jeszcze zostanie :). ?

PS. Samochodem będę jeździł do 5 lat.

 

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na b8 pewnie wiecej stracisz przy ewentualnej późniejszej sprzedaży. W mojej prywatnej opinii B8 jest w środku samochodem lepiej wykonanym tzn. materiały i spasowanie stoją na wyższym poziomie niż B9 który dla mnie stał sie plastikowy w dodatku te plastiki wydają się gorszej jakości niż w B8. Na plus w B9 na pewno trzeba zaliczyć cały system multimedialny ten w B8 trąci już myszką. Dodatkowo B9 wydaje mi się lepiej wygłuszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał B8. Dopracowane i wciąż atrakcyjne. W B9 jak dla mnie obskurny sterczący ekran jak bym tablet sobie postawił na desce rozdzielczej. Niestety to taka moda teraz, dla mnie nie do przyjęcia. No ale to jest kwestia gustu. Co do przepaści technologicznej to bym był ostrożny. Pomiędzy B7 a B8 rzeczywiście tak ale pomiędzy B8 a B9 w mojej opinii nie, poza tym lepiej mieć auto z lepszym wyposażeniem. Będzie cieszyć i potem łatwiej sprzedać.

Edytowane przez gdajaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...