Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd P0234


Avari

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś jadąc ze stałą prędkością zaczęła mi mrygać kontrolka od świec. Auto straciło moc. Po ponowym uruchomieniu kontrolka zgasła i moc wróciła. Zrobiłem później 50 km i było już dobrze. Przekopałem forum i błąd który mi wyskoczył ( P0234- Regulacja ciśnienie doładowanie Powyżej granicy regulacji) jest dośc obszerny od DPF po zawory i silniki do wymiany. Obawiam się, że auto może nie podołac wyjazdowi w góry a mam do zrobienia dużo kilometrów. DPF był sprawdzany i jest bodajże na poziomie ok 35% zapełnienia.  Innych błędów niż P0234 brak. Pytanie- Kiedy błąd się znowu pojawi od czego zacząć? Myślałem nad czyszczeniem turbo. Mechanik krzyknął mi 750 za regenerację z czego zobaczyłem że nie oplaca się to bo można wysłac swoje turbo i dostać zregenerowaną za ok 600. Pozatym chyba bez sensu brać się od razu za regenerację. Co sądzicie, co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo ci przeładowuje i auto wpada w tryb awaryjny. Pewnie kierowniczki w turbinie sie zapiekly. Wyszysc i powinno smigac  jak nie da sie wyczyscic to 2 turbo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam błąd. Czyszczenie nic nie dało dwa tygodnie pojeździłem i znowu błąd wyskoczył tylko kasa wydana na marne. Zawór N75 też wymieniłem dalej było to samo. W końcu zdecydowałem się na nowe Turbo ( zregenerowane ) i jest ponad rok spokój. 

Czyszczenia nie polecam, było kilka wątków z Twoim błędem tu na forum i prawie każdy odradzał ten zabieg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...