Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Airbag


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Dopadł mnie błąd 65535 ... czytając forum - uwalony moduł Airbag.

Znalazłem firmę która sprzedaje takie moduły i tutaj moje pytanie.

W ofercie mają taki jak mój tj. 8D0 959 655 J i również 8D0 959 655 TD i piszą że jest mniej awaryjnym zamiennikiem sterownika która posiadam w aucie. Zastanawiam się czy ktoś korzystał z ich usług albo może bardziej doświadczeni użytkownicy spojrzą czy mogą być jakieś negatywne skutki montażu innego sterownika. Nie ukrywam że wolałbym ten mniej awaryjny ponieważ nie ma kolosalnej różnicy w cenie a gwarancja dużo dłuższa.

Pozwolę sobię link wstawić:  Sterowniki airbag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik nie psuje się sam z siebie błąd 65535 to błąd pamięci (soft ) 99% uszkodzeń to skoki napięć lub palenie auta na kable. Czy poprawiony czy nie przy skoku napięcia się posypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tom A4 napisał:

Sterownik nie psuje się sam z siebie błąd 65535 to błąd pamięci (soft ) 99% uszkodzeń to skoki napięć lub palenie auta na kable. Czy poprawiony czy nie przy skoku napięcia się posypie.

Tyle to ja wiem:decayed: Aku właśnie wsadzone nowe bo posypał się stary (po 12 latach ma chyba dość). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kojarzy nic więcej. Na niemieckich stronach znalazłem że sterownik jest zamiennikiem ale...zastanawiam się czy będzie OK. Sprzedający twierdzi że wszystko będzie pasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zas pytanie, mam ten sam blad 65535 Uszkodzony moduł sterujący z tym ze u mnie w ogole kontrolka sie nie zapala po zaplonie, po odpieciu kostki np od fotela bez zmian, czy to jest rowniez objaw walnietego sterownika czy dioda w liczniku poszla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w liczniku. 

U mnie tego błędu nie szło wogóle wykasować.

Tutaj mały opis jak wymienić ten nieszczęsny sterownik.

Wymiana sterownika

....a jak wyłączasz poduszkę pasażera to jakaś reakcja jest?

Edytowane przez mar_1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proby robilem tylko z odpinaniem kierownicy lub fotela kierowcy, ostatnio udalo mi sie usunac blad ale po jakims czasie wrocil i w zaleznosci od humoru auta albo da sie usunac albo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...