Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa Problem a4 B6 1.8t


Pazio141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chodzi mi o audi a4 B6 1.8t. Mój problem polega na tym że pompa paliwa buczy jakoś tak po 1h ciągłej jazdy gdy zgasze go i odpale problem nadal jest... Gdy postoi jakiś czas auto to znów około godziny nie słychać pompki. Zmieniłem pompe paliwa na nową że sklepu na zamiennik i auto po 2 dniach nie chciało się wkrecac na obroty problem z zapaleniem tak jakby sie zalewalo więc pompke zamieniłem w sklepie na nową  problem znów po kilku dniach więc dałem sobie spokój z zamiennikami... Kupiłem cały kosz(cała pompa) z Audi z tymi samymi numerami seryjnym itp.. I problem jest taki jak na początku pisałem... Wymieniłem filtr paliwa chyba to filtr bosha i nic nie pomogło proszę o pomoc może ktoś miał taki problem jak ja mam dość jazdy z tym cholernym odglosem buczacej pompy paliwa:/ dodam iż pomimo brzeczenia auto na benzynie jak i na gazie chodzi bez problemu... Pozdrawiam i czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w twoim silniku ale w 1.8t BEX jest filtr z regulatorem ciśnienia paliwa i u mnie pomogła wymiana filtra na oryginał AUDI. Z zamiennikami miałem buczenie... Ogólnie ludzie z forum polecają tylko ori filtry AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i za ile można kupić taki filtr? Ja mam silnik 1.8t avj z tego co pamiętam... Jeszcze zapomniałem napisać że jak pierwszy raz przekrecam kluczyk po nocy to słychać chwilowo takie buczenie i gdy odpalam też a jak odpale auto to ucicha no i po 1h jazdy zaczyna się że szkoda gadać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić ten filtr paliwa ale moim zdaniem kończy się pompa paliwa.Dzwoń do aso podaj win i kup tylko ori.filtr paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.OEMEPC.COM

Paliwowy,wydechowy,chłodzenie Przewod paliwowy filtr paliwa sil.zap.iskr for 2002 Audi Audi A4/Avant Europe market

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aker aktualnie już zmieniłem 2 nowe pompki i 1 używana od Audi original z przebiegiem małym i nadal jest to samo... :/ dlatego pytam może w czymś innym tkwi problem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja więcej nie pomogę,miałem u siebie taki problem zacząłem od filtra paliwa nie pomogło,wymieniłem pompę i wszystko mam ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...