Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki parkowania w A4 B9


przemex157

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś we wtyczce lub przewodach do niej jest zwarcie lub przerwa do masy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem przyczynę, w czwartej kostce uwalona jest masa/chyba/ szary przewód. Wszystkie przewody są 0,35mm2, jeżeli dosztukuję 0,5mm2 będzie to miało znaczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, szara jest masa.

0,5 mm² możesz dosztukować. Musisz tylko wodoszczelnie zaizolować. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel od masy miał zwarcie, utlenił się. Posztukowałem, polutowałem, zabezpieczyłem, połączyłem i wszystko działa:banan:. Dzięki @Muskel1 za czas i wiedzę którą nam przekazujesz.

20220217_175628.jpg

20220217_193926.jpg

20220218_123103.jpg

 

Edytowane przez Andrzejx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś z formulowiczów schemat instalacji czujników PLA do audi a4b9 ? Nabyłem całą wiązkę wraz z czujnikami i przyciskiem,miałem wraz z tym dostać na e-mail schemat instalacji wraz z kodowaniem,sprzedawca zrobił Mnie w babuko nie wysłał schematu instalacji nie odbiera tel i nie odpowiada na e-mail szlak? Czujniki zamontowałem w zderzakach wiązka doprowadzona do BCM dalej brak schematu pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam formułowiczów orejentuje się ktoś czy jest coś takiego jak kalibracja czujników parkowania?,Jeśli tak to jak to się robi lub gdzie takie coś zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś fabrycznie z tyłu czujniki zamontowane? Jeżeli tak to wszystko jest w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fabrycznie zamontowane czujniki parkowania z przodu i z tyłu,ale ostatnio dołożyłem czujniki PLA do Assist Park i one wariują czasami tzn. Widzą jakoś przeszkodę której nie ma dodam też że w sterownikach zero błędów Assist Park też hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum.

Zainstalowałem czujniki przód ale nie mogę ich odpalic. Przewody podpięte do BCM1 wtyczka skrajna prawa. Kodowanie jak w opisie. Wszystko odpala na chwilkę poczym wywala błąd i rozłącza system. System twierdzi że to problem z wszystkimi czujnikami z przodu. Fotka z vcds załączone. 

20220626_154613.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...