Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie można ładować urządzenia, gdyż w uchwycie ładującym jest obcy przedmiot - ładowarka indukcyjna


wowiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem używane audi A4 z 2016 roku. Auto posiada jakąś wadę prawdopodobnie ładowarki indukcyjnej. Po uruchomieniu zapłonu często pojawia się komunikat o treści "Nie można ładować urządzenia, gdyż w uchwycie ładującym jest obcy przedmiot / The device cannot be charged as there is another object in the charging cradle". Polski komunikat nie wskazuje bezpośrednio na ładowarkę indukcyjna jednak angielski tak. Komunikat pojawią się w około 80% uruchomienia samochodu jednak nie wiem czy to zależy od trybu menu, które jest aktualnie wyświetlane czy po prostu czasami jest OK. Telefon odłożony na ładowarkę ładuję się prawidłowo. Przy leżącym w ładowarce telefonie ten komunikat pojawią się także. Czy ktoś spotkał się z podobnym komunikatem? Jak myślicie co jest źródłem tego komunikatu.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy telefon nie jest w jakimś "etui" lub czy nie ma przyklejonej blaszki do uchwytu magnetycznego?

Miałem podobny problem u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Telefon jest w etui. Ale komunikat pojawia się niezależnie czy telefon jest w pojeździe czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem taki komunikat za każdym razem jak wkładałem telefon w miejsce ładowania  , telefon bez etui czysto w miejscu ładowania , zgłoszony problem na gwarancji  w ASO wymiana na nowy i jest ok

 

Edytowane przez bar72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...