Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu


Bakonfs

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni, dźwięk, jaki dochodzi z okolic rozrządu, bardzo mnie niepokoi. Rozrząd wymieniony 50k temu. 

 

 

Edytowane przez Bakonfs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze te odgłosy mogą pochodzić od osprzętu

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się mylę, ale jeśli chodzi Ci o to cykanie to prawdopodobnie wtryskiwacze gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wybaczmi napisał:

może się mylę, ale jeśli chodzi Ci o to cykanie to prawdopodobnie wtryskiwacze gazu

Tak, to cykanie to wtryskiwacze lpg .Chodzi o to w "tle". Tak jakby rolka? Sam nie wiem

Może to być rolka alternatora ?

Edytowane przez Bakonfs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2019 o 22:40, BeyerBrown napisał:

Zdejmij pasek alternatora.

Nie mam fizycznie takiej możliwości. Załóżmy, że problemem jest rolka lub sam pasek. W przypadku uszkodzenia tej części, czego mogę się spodziewać ? 

Mam trasę 1k za 2 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracji alternatora lub kompresora klimy. Ew wymiany napinacza (pajaca) - to są rzecz jasna skrajności.

Edytowane przez BeyerBrown
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w trasie spadł cały pasek. Czekam na lawetę i zawiozę do mechanika, zobaczę co powie.

Edytowane przez Bakonfs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2020 o 15:14, BeyerBrown napisał:

Regeneracji alternatora lub kompresora klimy. Ew wymiany napinacza (pajaca) - to są rzecz jasna skrajności.

ZAPODAJ.NET

Najszybszy darmowy hosting zdjęć i obrazków. Pliki aż do 6.66 MB! Bez pop-ups! JPG, GIF, PNG! Oraz BMP...
ZAPODAJ.NET

Najszybszy darmowy hosting zdjęć i obrazków. Pliki aż do 6.66 MB! Bez pop-ups! JPG, GIF, PNG! Oraz BMP...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2020 o 11:52, Bakonfs napisał:

Nie mam fizycznie takiej możliwości. Załóżmy, że problemem jest rolka lub sam pasek. W przypadku uszkodzenia tej części, czego mogę się spodziewać ? 

Mam trasę 1k za 2 dni

Teraz będziesz miał fizycznie taką możliwość☺ czasami taki pasek rozrywając się uszkadza osłonę paska rozrządu i wplątuje się weń niszcząc motor.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Bakonfs wiesz już co uległo uszkodzeniu przy takiej awarii? Zastanawia mnie to, ponieważ u mnie o mały włos nie doszło do czegoś podobnego, tylko że odlecieć chciała rolka napinacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 22:41, aderjan napisał:

Kolego @Bakonfs wiesz już co uległo uszkodzeniu przy takiej awarii? Zastanawia mnie to, ponieważ u mnie o mały włos nie doszło do czegoś podobnego, tylko że odlecieć chciała rolka napinacza.

Witam, sorry ze pol roku później odpowiadam, ale nie zauważyłem Twojego wpisu. U mnie oczywiście również rolka napinacza, tyle ze odpadał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...