Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stylizacja A4 B7 sedan


Mati07100

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Nie dawno nabyłem Audi A4 B7, jak wyjechało z fabryki tak wizulanie wygląda do teraz, brak jakich kolwiek dodatków do stylizacji wnętrza i z zewnątrz też mianowicie chciałabym zapytać jakie elementy można było by dodać, zamienić na ładniejsze/nowsze, jakieś efekty sportu, elegancji, nowoczesności. Jedynie co przyszło mi na myśl to zmiana oświetlenia na ledowe, wymiana kratek nawiewów na jakieś z elementami chromu. Dorzuci coś jeszcze ktoś? Dodam że koszt części czy nakład pracy nie mają znaczenia. Pozdrawiam, miłego dnia wszystkim :)

 

 

received_469007933837425-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ciekawych B7 na forum poprzeglądaj na pewno znajdziesz natchnienie :)

Ja bym ją dał niżej to na pewno. Dokładka cupry z przodu. Zderzak na S-Line , listwy drzwiowe, tył pewnie tak samo :)

z ledów bym zrezygnował te zamienniki to słabo wyglądają jeszcze gorzej świecą. 

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Jest kilka ciekawych B7 na forum poprzeglądaj na pewno znajdziesz natchnienie :)

Ja bym ją dał niżej to na pewno. Dokładka cupry z przodu. Zderzak na S-Line , listwy drzwiowe, tył pewnie tak samo :)

z ledów bym zrezygnował te zamienniki to słabo wyglądają jeszcze gorzej świecą. 

 

 

Ja to już jestem chyba zdecydowany na zmianę oświetlenia, zółte tak jakoś staro wygląda. Widziałem u znajomego po zmianie oświetlenia, o niebo lepiej wygląda w środku wszystko w białym świetle. W dodatku mam czarną skórę w cały aucie. A czarna skóra i ledy chyba pasują. Masz rację z zamiennikami ze mogą być ciulowe, ale poszukać, poczytać opinie, ew. podpatrzyc u kogoś firmę i jakość ledow, no żeby g* wna nie kupić hehe

Dzięki Lewian1989 za odpowiedź, zobaczymy może ktoś coś jeszcze napisze ciekawego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mati07100 napisał:

Ja to już jestem chyba zdecydowany na zmianę oświetlenia, zółte tak jakoś staro wygląda. Widziałem u znajomego po zmianie oświetlenia, o niebo lepiej wygląda w środku wszystko w białym świetle. W dodatku mam czarną skórę w cały aucie. A czarna skóra i ledy chyba pasują. Masz rację z zamiennikami ze mogą być ciulowe, ale poszukać, poczytać opinie, ew. podpatrzyc u kogoś firmę i jakość ledow, no żeby g* wna nie kupić hehe

Dzięki Lewian1989 za odpowiedź, zobaczymy może ktoś coś jeszcze napisze ciekawego :)

 

Aaaaaa Ty mówisz o ledach w środku? Jak tak to oczywiście to must have ;) ja u siebie mam ledy od @Tomnik możesz w moim wątku zobaczyć jak to wygląda :)

Na początku myślałem, że mówisz o ledach na zewnątrz (reflektory ledowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co zrób to ten znaczek z grila wywal, od razu bedzie lepiej auto wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek z grilla jak wywalisz już będzie dużo lepiej. Ledy też bardzo na plus, u mnie wygląda to tak :

IMG_20191228_162912.jpg

Lampy możesz dać od razu do polerki + polakierowanie ich. Koszt ok. 300 zł a efekt jakbyś miał nowe lampy. Resztę poprzeglądaj forum i sam zobaczysz co lepiej Ci podpasuje. Pamiętaj tylko że obniżenie auta + dokładka wygląda fajnie, ale przy parkowaniu każdy krawężnik Twój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą:
- oświetlenie ledowe
- lip od cupry
- malowanie reflektorów w czerń
- obniż auto
- usuń znaczek z grilla
Tak jak kolega @lewiatan1989 napisał jest kilka fajnych aut na forum więc popatrz po tematach. Modów są setki kwestia tego co wchodzi w Twoje gusta :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Aaaaaa Ty mówisz o ledach w środku? Jak tak to oczywiście to must have ;) ja u siebie mam ledy od @Tomnik możesz w moim wątku zobaczyć jak to wygląda :)

Na początku myślałem, że mówisz o ledach na zewnątrz (reflektory ledowe).

Tak tak w wewnątrz samochodu, myślę że oświetlenie to będzie jedna z pierwszych akcji, a co więcej robić to muszę teraz poczytać komentarze, obejrzeć zdjęcia i wybrać coś.Dzięki lewiatan1989 za namiary do @Tomnik, od ręki sprawdzę jak to wygląda :) dzięki dzięki za pomoc, udanego Sylwestra ;)

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tobias napisał:

pierwsze co zrób to ten znaczek z grila wywal, od razu bedzie lepiej auto wyglądać.

Emblematy S-Line wszystkie zdjąłem po dwóch dniach po zakupu. Gość od którego kupiłem zachwycał się że ona po lifcie, znaczków wszędzie pełno.. A ten samochód nie jest po lifcie... Mimo to chciałem kupić bo mechanicznie i blacharsko się zgadza hehe pozdro :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Znaczek z grilla jak wywalisz już będzie dużo lepiej. Ledy też bardzo na plus, u mnie wygląda to tak :

IMG_20191228_162912.jpg

Lampy możesz dać od razu do polerki + polakierowanie ich. Koszt ok. 300 zł a efekt jakbyś miał nowe lampy. Resztę poprzeglądaj forum i sam zobaczysz co lepiej Ci podpasuje. Pamiętaj tylko że obniżenie auta + dokładka wygląda fajnie, ale przy parkowaniu każdy krawężnik Twój :)

Dzięki za odpowiedź. Obejrzę na forum może akurat coś warte uwagi znajdę. A z lampami to ciekawy pomysł, myślę że z małymi znajomościani wyszło by za polekre mniej jak 300zł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Znaczek z grilla jak wywalisz już będzie dużo lepiej. Ledy też bardzo na plus, u mnie wygląda to tak :

IMG_20191228_162912.jpg

Lampy możesz dać od razu do polerki + polakierowanie ich. Koszt ok. 300 zł a efekt jakbyś miał nowe lampy. Resztę poprzeglądaj forum i sam zobaczysz co lepiej Ci podpasuje. Pamiętaj tylko że obniżenie auta + dokładka wygląda fajnie, ale przy parkowaniu każdy krawężnik Twój :)

Dzięki za odpowiedź, obejrzę forum i może coś ciekawego znajdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Tak jak koledzy piszą:
- oświetlenie ledowe
- lip od cupry
- malowanie reflektorów w czerń
- obniż auto
- usuń znaczek z grilla
Tak jak kolega @lewiatan1989 napisał jest kilka fajnych aut na forum więc popatrz po tematach. Modów są setki kwestia tego co wchodzi w Twoje gusta :)

Znaczków już nie ma, zdjęcie sprzed paru miesięcy. Przeglądnę zdjęcia aut i moze trafię coś. Dzięki za odpowiedź, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie dasz rady niżej jak 300 zejść. Samo przepolerowanie to ok 80 zł od sztuki, potem jeszcze polakierować trzeba. Co innego koszt materiałów a co innego sama robocizna. Jeszcze żeby to było dobrze polakierowane, a nie żeby zrobił mleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...