Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oceni ktoś logi 1.8t avj ???


Helboy95

Rekomendowane odpowiedzi

witam prośba o ocenę logów gdyż wywala ubogą mieszankę. W aucie usunięte nieszczelności wymieniona pompa paliwa i filtr  a dalej coś boli i ubogo . Auto po wirusie na  220hp.

LOG-01-002-033-xxx.csv LOG-01-003-020-xxx.csv LOG-01-011-xxx-xxx.csv LOG-01-090-093-xxx.csv LOG-01-115-118-xxx.csv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi wrzucaj na vaglogi.pl

220 koni to nie ma. Turbo nie daje rady pompować górą, k03s masz tam wsadzone?

Czemu aż tak ubogo to nie wiem, a przepływ raczej adekwatny do uzyskanego doładowania. Może kwestia programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, przem8 napisał:

Logi wrzucaj na vaglogi.pl

220 koni to nie ma. Turbo nie daje rady pompować górą, k03s masz tam wsadzone?

Czemu aż tak ubogo to nie wiem, a przepływ raczej adekwatny do uzyskanego doładowania. Może kwestia programu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie było 217hp bo mapa nie tak dawno robiona z wykresem, turbina tak k03s, tam też podrzucone logi ale widać i tu też są ogarnięty osoby co mają coś do powiedzenia. Właśnie dziwi mnie to bo było jakiś czas dobrze po mapie i nagle pstryk , parę usterek było wyeliminowane ale uboga zostało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jałowych korekty są ok? Przy pełnym bucie leci tylko na ubogo czy przy normalnej jeździe też korekty za wysokie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo k03s, wtryski bex,  centralny ic, strumienica druga sonda wyłączona programowo, ostatnimi czasy padła jeszcze pompa paliwa wiec wymieniona razem z filtrem ale też nie pomogło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej chyba by było wrócić do serii i wtedy diagnozować, pomiar afr zewnetrznym pewnie też by dał pewien pogląd czy tam faktycznie jest ubogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe żeby było tu 217km? Przepływ dość słaby, doładowanie górą słabe. Czy może usterka powoduje takie wskazania? Autorze robiłeś logi zaraz po sofcie jak jeszcze wszystko było ok? No chyba, że od razu było tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie auto było najpierw zrobione na 180hp nic się nie działo wiec kusilo dalej pojechać drugi raz na mapkę  i hamownie wyszło 217hp   wysztko było ok pojezdzone 2 miesiące wiec nic nie logował bo nie było potrzeby. Zaczęło się od nieszczelności tu wężyk puścił, tu pękł i takie pierdolki, doszła do tego pompa paliwa i filtr myślałem ze tu lezy problem.  Bleda łapie dość szybko wiec i moc tez szybko wlasnie ucina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiła mnie tylko ta szacowana moc. Myślę że te 220km u mnie jest (nie hamowałem auta) a mam ponad 180 przepływu i 0,9-0,92 bar doładowania przy 6200rpm. Jak ogarniesz problemy zrób logi raz jeszcze i je wrzuć z łaski swojej.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pokazała hamowni i wykres, jeśli się uda znalez usterkę to zrobię 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 17:29, przem8 napisał:

Na jałowych korekty są ok? Przy pełnym bucie leci tylko na ubogo czy przy normalnej jeździe też korekty za wysokie?

Na jałowym skacze ale w granicach na krótkoterminowych bo tak od -4 do 6 na długoterminowych wali na 25% tylko ze juz miała bleda jak patrzone bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...