Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawiew powietrza na tylną kanapę


proarnes

Rekomendowane odpowiedzi

Cze teraz, w chłodne dni, działa Wam nawiew ciepłego powietrza na tylną kanapę?

Zauważyłem że u mnie nie działa, nawiew jest nieczynny jeśli włączone jest ogrzewanie i zastanawiam się czy ta 3-strefowa klimatyzacja tak ma? Jeśli ustawię chłodzenie to zaczyna wiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa vw ma to do siebie ze nawiew cieplego powietrza zawsze idzie tylko od dolnych nawiewow (bo cieple powietrze idzie do gory) a z tych srodkowych, czy centralnych powinno wiac takie umiarkowane albo zimne. No chyba ze recznie wylaczysz nawiew na stopy to powinno cieple dmuchac z centralnych ( najprawdopodobniej, nie sprawdzalem ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to sprawdź w wolnej chwili. U mnie nic nie wieje jeśli ustawi się ogrzewanie. I rzeczywiście dotyczy to nie tylko nawiewu na tył ale także nawiewów centralnych nad panalem klimatyzacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u siebie, że nawet w sytuacji, kiedy środkowe przednie nawiewy dmuchają to tylny, centralny jest nieaktywny. Dziwne.... (tryb full auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak pozno, ale dopiery dzisia wrocilem i mialem okazje usiasc do auta.

Sprawa ma sie nastepujaco: na recznym full nawie na przednie nawiewy dmucha goracym, auto dmucha letnim przednimi nawiewami a cieplym na nogi (tak jak mowilem), ale co do tylniego centralnego to nie jestem w stanie wymusic na nim jakiegokolwiek nawiewu. Jak by nie dzialal. Czy na auto, czy recznie, czy cieple, czy zimne to nie ma znaczenia, nawiew nie dziala :(. Nie wiem jak to jest rozwiazane ze jak daje nawiew na maxa goracy i wentylatory na full to wszystko procz centralnego tylnego dmucha. Komedia, a malo tego swierszcz mi sie chyba w tylnym centralnym zalegl i mnie wnerwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprawdzenie. Też się zdziwiłem, że tak to działa przy ogrzewaniu. U mnie tył zaczyna stopniowo wiać jak zmniejszam temperature i zaczyna działać klimatyzacja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...