Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szum wiatru w aucie...


Jano8504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, dodam na wstępie że troszkę tematów czytalem, ale nie pomaga mi to zbytnio. Szumieć zaczyna w środku już powyżej 80 km/h i im szybciej tym gorzej☹️☹️. Regulowalem już ramki i dolega niby lepiej, przednia szyba oryginał. Jest jeszcze jedna rzecz, wstawię zdjęcie i doradzcie czy może mieć to wpływ na szum w środku??? Odstaje to trochę i nie wiem co z tym zrobić???

IMG_20200103_172358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że jeżeli drzwi wyregulowane (u siebie w końcu za 3 razem wyregulowałem to cholerstwo) to ta odstająca guma może mieć zasadniczy wpływ na szum w środku. Ja bym to spróbował rozgrzać suszarką albo opalarką a później uformować i schować. Zbiera pewnie sporo powietrza i dlatego szumi w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 14:42, jakujak napisał:

myślę że jeżeli drzwi wyregulowane (u siebie w końcu za 3 razem wyregulowałem to cholerstwo) to ta odstająca guma może mieć zasadniczy wpływ na szum w środku. Ja bym to spróbował rozgrzać suszarką albo opalarką a później uformować i schować. Zbiera pewnie sporo powietrza i dlatego szumi w środku.

Dzięki, spruboje to schować jak radziłeś i zobaczymy co z tego wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź szarą taśmę klejącą, zaklej drzwi dookoła ,albo samą ramkę  przejedz się kawałek i będziesz wiedział w którym miejscu.

Jak to drzwi kierowcy to wsiądziesz przez pasażera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...