Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do użytkowników Vfiz


grubcio1980

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , włączając zapłon też macie taki pojedynczy dźwięk uruchomienia się vfiz? 2 dni temu dołożyłem vfiz który leżał rok na półce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dydek1 napisał:

Panowie , włączając zapłon też macie taki pojedynczy dźwięk uruchomienia się vfiz? 2 dni temu dołożyłem vfiz który leżał rok na półce 

Możesz to wyłączyć w ustawieniach, poszukaj, nie pamiętam już gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Możesz to wyłączyć w ustawieniach, poszukaj, nie pamiętam już gdzie.

Oki.

2 pytanie ...vfiz uruchamia się dwoma szybkimi kliknięciami lewej rolki na kierownicy multifunkcyknej..skoro to nie działa ,potrzebne jest kodowanie jak w instrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dydek1 napisał:

Oki.

2 pytanie ...vfiz uruchamia się dwoma szybkimi kliknięciami lewej rolki na kierownicy multifunkcyknej..skoro to nie działa ,potrzebne jest kodowanie jak w instrukcji?

Obok rolki jest przycisk mode i nim się uruchamia poprzez podwójne kliknięcie. Możesz też ustawić "przywracanie vfiz" i wtedy Ci się uruchamia za każdym razem po uruchomieniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kodowanie jak w instrukcji musisz zrobić. Pamiętaj też, że jakbyś chciał podłączyć kabel do diagnostyki to musisz w opcjach zaznaczyć "zwolnij OBD" inaczej kabel nie będzie działał.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pelonek1 napisał:

Obok rolki jest przycisk mode i nim się uruchamia poprzez podwójne kliknięcie. Możesz też ustawić "przywracanie vfiz" i wtedy Ci się uruchamia za każdym razem po uruchomieniu auta.

Nie działa ,po podwójnym kliknięciu mode...potrzebne jest pewnie kodowanie jak w instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dydek1 napisał:

Nie działa ,po podwójnym kliknięciu mode...potrzebne jest pewnie kodowanie jak w instrukcji

Ja tam zrobiłem na początek kodowanie jak w instrukcji i wszystko działało od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znów potrzebna pomoc ....( Zakodowany vfiz jednak mój obraz wygląda tak 

( Wiem że pali mi sie błąd żarówki - lewa lampa się odzywa ( wszystkie żarówki świecą))

 

Co należy zmienić aby vfi wyświetlał taka konfigurację jak na 2 foto - ikony plus duże litery( cyfry)

IMG_20220807_172840.jpg

comment_W7PzAuwtE1Oxsgd3Tw4fihngHHFzR9ZH,w1200h627f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dydek1 napisał:

Co należy zmienić aby vfi wyświetlał taka konfigurację jak na 2 foto - ikony plus duże litery( cyfry)

Pozmieniać w ustawieniach. Na pewno da się bo sam tak robiłem kiedyś, jednak nie pamiętam co i jak bo wróciłem do tego co masz na pierwszym zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki za odgrzanie kotleta

Potrzebuje softa do vfiz pod a4b6 poniewaz moj vfiz wczesniej jezdzil w a6c5 a z Mario zero kontaktu od wakacji, pisalem hdzie tylko mozliwe i d*pa...

Zamowilem wiazke pod b6 wszyatko wpiete ale bez zmiany softu nic ma fizie nie zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Langista napisał:

Że to się jeszcze sprzedaje z takim brakiem kontaktu twórca-kupujący to jest dla mnie niezrozumiałe ?

Dokładnie.

Dodam tylko z wlasnego doświadczenia, że żadna reklamacja tam nie istnieje bo twórca nie odpowiada na maile od kilku miesięcy, także albo zapadł się pod ziemię albo ma to wszystko gdzieś.

Jak zakupiłem VFIZa to też dopytywałem mailowo kiedy wyśle i nic nie odpowiadał. Dobre, że chociaż w końcu wysłał a trwało to trochę, a to, że nie działa do końca poprawnie to teraz mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, dzięki koledzy za ten temat bo właśnie byłem na etapie kupna ale z tego co czytam tu i ówdzie to faktycznie kontakt ze sprzedającym jest mega trudny:-/ więc raczej zrezygnuje, może uda się dorwać gdzieś używke:)  a na marginesie co byście polecali a'la vfiz? 3d mfa? tylko że znów koszta 3d to jakiś kosmos no i sporo lutowania pod lupą:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudny kontakt z gościem który to robi i sprzedaje.

Miałem to przez jakiś czas u siebie i niestety z moim silnikiem i skrzynią nie chce za bardzo gadać. Kupiłem specjalnie żeby temp oleju ze skrzyni mieć na zegarach. Po czasie mnie irytował i wyłączyłem.

Ostatnio przy ogarnianiu webasto wywaliłem całego vfiza.

 

Jak coś to mam wersję pod a4b6 kolor w wersji rozszerzonej (jedynie nie ma map sensora swojego) w razie co pisz PW. Oddam w jakiejś rozsądnej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz wziąłbym to ustroistwo do mojej tym bardziej że bedę dłubał dalej , ale jak pomyslę o tych instrukcjach i podłączeniu to mi się odechciewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Mateusz że masz bez map-a bo już bym ci przelewał diengi na konto:D A powiedz mi jeszcze, sterowanie masz z multi czy z manetki? I najważniejsze pytanie, jaka cena cię interesuje za to ustorjstwo razem z wysyłką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Mateusz wziąłbym to ustroistwo do mojej tym bardziej że bedę dłubał dalej , ale jak pomyslę o tych instrukcjach i podłączeniu to mi się odechciewa

Nic skomplikowanego w tym nie ma, dasz radę. Ogólnie prosta robota, tylko ciężko włożyć licznik z powrotem przez te nowe wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stosowanie mam z kierownicy jak i z panelu nawi przy zapalniczce.

 

Ja podłączałem bez wyciągania licznika. Wystarczy zdjąć osłonę nad nogami kierowcy (3 śrubki) I jest ładny dostęp do wtyczek licznika. Trzeba tylko wiedzieć jak odbezpoeczyc kostki. Miejsce na kable nad kolumną też są do przeciągnięcia.

Po za tym nic więcej nie trzeba tam podłączać, chyba że antenę GPS plus dodatkowe czujniki egt itp.

Co do ceny to pewnie do dogadania bo bez sensu ma leżeć w piwnicy. Ale generalnie widzę że to teraz "rarytas" bo u qmatisa brak dostępności ;)

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ale generalnie widzę że to teraz "rarytas" bo u qmatisa brak dostępności ;)

qmatis też niedostępny :grin:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...