Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dane o ruch drogowym - Komunikat


Trawin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna jestem posiadaczem Audi A5 8T polift z system MMI 3G+ i pomimo połączonego telefonu po BT co jakiś czas pojawia mi się komunikat jak poniżej
Co dokładnie znaczy połączyć telefon komórkowy z telefonem samochodowym? Nie wystarczy połączenie po BT? 
Czy koniec końców bede musiał kupić karte SIM, żeby mieć dane o ruchu drogowym?
tduEYE6.png


Pozdrawiam

Edytowane przez Trawin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zwykłe połączeie po BT, gdzieś tam w opcjach jest, ze udostępniasz swoja kartę SIM z telefonu, ale wtedy tracisz do niej dostęp z poziomu telefonu - MMI ją "przejmuje". Do tego musi to umożliwiać telefon i operator. Musisz też mieć wykupioną usługę AudiConnect z tego co pamiętam.

Ja nie kombinowałem i zdecydowałem się na kartę SIM z njumobile i pakiet internetu 9zł co miesiąc ;-) i wsadziłem do MMI. Plus jest taki, że możesz udostępnić sobie wtedy WIFI z MMI i łączysz się swoim telefonem do tego WIFI. Masz lepszy zasięg internetu niż z samego telefonu i nie zużywasz pakietu danych z telefonu.

BTW... Informacje o ruchu sa bardzo biedne... We Wrocławiu tylko na kilku głównych ulicach i to w formie 1 znaczka... Google maps jest 100000 razy dokładniejsze... Jak mi się skończy abonament na connect to nie przedłużam, szkoda kasy... to kilka stówek rocznie... a nawet jakby 5zł kosztowało to bym nie chciał... :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...