Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzynia automatyczna szarpie audi a4b5


szyszka094

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Dwa lata lemu kupiłam audi a4b5 1.9tdi z automatyczną skrzynią biegów. Najpierw było wszystko ładnie pięknie, poza tym że na zimnym pierwszy bieg wrzucała po chwili aż nagle tryb awaryjny i skrzynia "niby" do wymiany. Ok mechanik założył drugą skrzynię. Ale problem jest ten sam tzn nie załącza od razu pierwszego biegu i mało tego szarpie przy zmianie na następny bieg albo czasami nie wrzuca na najwyższy wogóle. Była zmiana oleju, sprzęgła hydrokinetycznego ale mechanik twierdzi że skrzynia pada i najlepiej jakbym zmieniła skrzynie na manual. Już pytam wszystkich dookoła ale nikt nie zna odpowiedzi czy to faktycznie ta skrzynia pada czy tkwi w tym jakiś inny problem? Czy ktoś miał podobnie? Czy ktoś wie jaka może być przyczyna tego szarpania? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufasz temu mechanikowi, że na pewno wymienił skrzynię? On wymieniał sprzęgło hydrokinetyczne? Dziwna sprawa, że druga skrzynia, a objawy identyczne.

Ja bym jednak z automatem udał się do zakładu, który się w tym specjalizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Twój mechanik niezbyt zna się na rzeczy… Ja zleciłbym naprawę  profesjonalnej firmie, chociażby takiej jak ta https://www.orkanika.com/ . Ich wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na kompleksową obsługę, która w wielu wypadkach pozwala na oszczędność pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...