Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth


Szymonauudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem ostatnio Bluetooth do mojego radia audi concert 2 i mam problem a mianowicie nie słychać muzyki puszczanej z telefonu, pisze na radiu NO CDS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zmieniarka. Normalnie telefon łączy się z Bluetooth tylko ze jak puszczam muzykę to nie słychać jej nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szymonauudi napisał:

Jako zmieniarka. Normalnie telefon łączy się z Bluetooth tylko ze jak puszczam muzykę to nie słychać jej nigdzie.

Rozumiem ze radio zakodowane na obsługę zmieniarki i pojawia się cd+ cd- po wciśnięciu cd?

Jak nie to musisz zakodowac 

0xxxxx?: Installation Options II

+1 = Diversity Antenna installed

+2 = CD-Changer installed 

+4 = Multifunction Steering Wheel installed

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po wciśnięciu CD nie wyświetla mi się to CD+ cd-  ale jak włożysz płytę do zmieniarki to normalnie gra z płyty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że miałeś zmieniarkę, wypiąłeś jej kostkę i zamieniłeś z tym konwerterem?
Jak dla mnie , radio nie widzi obciążenia na obwodzie i sugeruje  brak zmieniarki. musisz spowodować, żeby zasilanie które dostaje ten bluetooth, szło przez radio. zarówno plus jak i masa
Sprawdź rozkład PINów czy poprawnie są założone.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zmieniarkę już miałem bo normalnie słuchałem piosenek z płyt, wypiąłem kostkę z radia i wpiąłem ją do tego adaptera (co wysyłałem w załączniku zdjęcie tego Bluetooth), kostke od Bluetooth dałem zamiast tej niebieskiej kostki z adaptera i wpiąłem wszystko w radio, masę z Bluetooth wkreciłem pod jedna ze śrubek od obudowy radia i teraz po włączeniu radia i kliknięciu CD powinno wyskoczyć to CD1 TR1 tak jak by płyta była w środku i powinna normalnie grać muzyka z telefonu ale u mnie jest NO CDS i nie słychać muzyki która jest puszczona na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio nie wykrywa modułu BT, czyli musisz sprawdzić zasilanie i pobór prądu żeby wzbudzić wejście CDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...