Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to rodzaj lampy


Teczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu przymierzałem się do regeneracji soczewek - jutro je zawożę do firmy "hidretrofit" teraz mam 2 pytania, czy zastosować żarówki od nich : 

5500k.jpg
HIDRETROFIT.PL

Zobacz Żarniki NextGen D3S +50% (5500K, 6500, D3s, hid, X35, X55, żarniki) oraz pełna ofertę w kategorii Żarniki xenonowe. Potrzebujesz więcej światła? Żarniki serii NextGen to właśnie produkt dla Ciebie! W barwie 5500K lub...

. czy polecacie jakies inne? kompletnie sie na tym nie znam. Druga sprawa to czy moje lampy to bi-xenony skrętne? podczas jazdy oraz na postoju przy skręcie kierownica nie widać aby strumien światła sie przesuwal, jedynie podczas uruchomienia i poziomowania świateł idą góra - dół / lewo - prawo. Z góry dzięki za odpowiedzi 

IMG_1807.jpeg

IMG_1809.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego.. w takim razie coś nie działa.. ma ktoś pomysł gdzie można zacząć szukać? dodam, że nie posiadam własnego interfejsu diagnostycznego i nie jestem w stanie co chwile sprawdzac/kodowac czegoś nowego. Jedynie z moich informacji jakich udzielił mi ostatnio mechanik to, wiem że podobno żadnych błędów nie ma w aucie oraz ze światłami wszystko ok (resetował poziomowanie bo zgubiłem cięgno od czujnika i sie cos zawiesiło;/)

Edytowane przez Teczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia- regeneracja odbłyśnikow + żarówki philipsa zrobiły robotę :) niebo a ziema - polecam wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...