Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z światłami


Machinarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc, mam audi a4 b6 ze zwykłymi ksenonami w ostatnim czasie wymieniłem żarówki co prawda chińczyki, mam świeżo zregenerowane odbłyśniki lampy są przejrzyste a światło jakie dają jest tragiczne gdy mijam się z samochodami w półmroku to kompletna ślepota w deszcz masakra, nie wiem już co robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, przem8 napisał:

Załóż normalne żarniki z osrama, a nie chińskie gówno.

Jutro będzie poszukiwał sprawnych przetwornic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę jeśli nie pomoże jak nie pomoże to się  zdenerwie i trzeba będzie coś przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz odblysniki po regeneracji, przejrzyste klosze, normalne żarniki i ustawione światła to powinno za***iście świecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chromem pomalował  ?

W moich starych xenonach wymiana palników dala dużo,stare pamiętał jeszcze fabrykę. Jak chcesz dużo światła to lampy na przeróbkę,albo zakup juz przerobionych. Żadne fabryczne nie świecą zgodnie z oczekiwaniami 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci coś 2 m przed samochodem 10m i robi się ciemniej i ciemniej spacer.png

IMG_20200219_185533.jpg

IMG_20200219_185431.jpg

IMG_20200219_190102.jpg

Edytowane przez Machinarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do jakiejś ściany prostej i zrób zdjęcie z 5 metrów i 10 jak to wygląda na światłach mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podjadę,ten płot jest oo 5m, no ale to wygląda źle kompletna ślepota i mordęga dla oczu, nic nie widać, zaraz rozbiore lampy sprawdzę odbłyśniki regenerowane i brat wypoleruje soczewki, jak nic nie da to w najbliższych tygodniach rozkleimy lampy na czasie i wsadzimy hella 3 lub intemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podjadę,ten płot jest oo 5m, no ale to wygląda źle kompletna ślepota i mordęga dla oczu, nic nie widać, zaraz rozbiore lampy sprawdzę odbłyśniki regenerowane i brat wypoleruje soczewki, jak nic nie da to w najbliższych tygodniach rozkleimy lampy na czasie i wsadzimy hella 3 lub intemo. Telefon jak wiadomo rozświetla jak może  obraz więc w rzeczywistości jest jeszcze trochę gorzej ?

IMG_20200219_202028.jpg

Edytowane przez Machinarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zobaczyć jak się wiązka rozkłada na ścianie,coś nie tak jest ze źródłem światła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po tych zdjęciach widzę brak odcięcia światła.

Powinna być bardzo wyraźna różnica światła-cienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płocie świeci wysoko i bez składu,nagle schodzi łukiem w dół z lewej strony. Na drodze to prawie że pod auto świeci,chciałbym zobaczyć co się dzieje w lampach i jak złożony projektor jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbłyśniki spierd....ne i tyle.

Ja u siebie wyczyściłem tylko soczewki a różnica kolosalna.

Podjedź pod równą jednolitą ścianę i zrób zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam coś źle zmontowane jest,przesłony nie tak zamontowane albo coś innego odwalone. Mi się nie chciało moich xenonów czyścić,mod na bixy z projektorami z 2015r i nowe palniki dał lepszy efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązki światła teraz nie pokażę bo są ustawione w kosmos odbłyśniki jak nówki jedynie jedna soczewka jakby lekko uszczerbiona, w niektórych miejscach przy brzegu, jest wyczyszczona, lampy są przejrzyste ale są drobne ryski i te dołeczki po kamyczkach. 

IMG_20200307_113648.jpg

IMG_20200307_113727_1.jpg

IMG_20200307_114004.jpg

IMG_20200307_114729.jpg

IMG_20200307_164010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewka lewa, prawej nie pokażę bo nwm dlaczego ale jak włożyłem wtyczkę to już w żaden sposób nie mogę jej wyjąć z lewej lampy wiem o zatrzaskach ale tam coś złapało i tylko plastiki łamałem więc zostawiłem

IMG_20200307_191020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...