Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Półosie tylne quattro 1.8t a4b6


Quattro96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje pomocy w sprawie tylnych polosi do mojej a4b6 1.8t. Mam luzy na tylnych polosiach i nie wiem co mam robić, nowe kosztują sporo ponad 2500tys za sztukę, nie ukrywam że nie uśmiecha mi się tyle dac, i rozważalem kupno używanych, Ale nigdzie nie ma takich jak potrzebuje. Numer polosi "
8e0581203J albo R na końcu" a jedynie jakie znalazłem to na końcu było "s" i okazuje się że mają większy "kosz" który nie wchodzi do mojego tylnego mostu i są na śruby 12 A nie 10 jak moje. I ostatecznie chyba do regeneracji, tylko że na razie nie umiem nigdzie znaleźć kogoś kto by się za to zabrał. Pytanie do was co byście zrobili, albo może macie jakiegoś fachowca? 

Z góry Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalbym ori używanych. Ostatnio przez to przechodziłem ale z przednimi bo mi się rozsypały wewnetrzne przeguby. Kupiłem nowe całe półosie jakiejś angielskiej firmy zamiennik po 400 za szt .dobre opinie miały i nie wracały na reklamację ale ja wsadzilem  i przy 140 biły  że tel na szybie wypadał z uchwytu. 

Znalazłem na olx używek po 150 za szt i na razie jeżdżę i jest spokój. 

Odradzam zamienników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 13:19, Quattro96 napisał:

co byście zrobili,

najtaniej i najpewniej wymieniłbym oba przeguby bo to raczej na nich są luzy no chyba że jest luz pomiędzy półosią a przegubem (na wieloklinie) to wtedy nie ma wyjścia...

tutaj kolega  Emejcz napisał  jaki przegub wewnetrzny może pasować a z zewnetrznym ( 8E0 498 099 A ) nie powinno być problemu z dostępem  -->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...