Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szkoda parkingowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiaj tego cudownego dnia jakis "kierowca" postanowił zepsuć mi cały dzień i taki oto ślad po sobie pozostawił. Sprawa zgłoszona na Policja, małe szanse, że sprawca zostanie zlokalizowany. 

Pytanie ile może wynieść naprawa ? 

IMG_20200117_125452.jpg

IMG_20200117_130751.jpg

IMG_20200117_130756.jpg

IMG_20200117_130758.jpg

IMG_20200117_130930.jpg

IMG_20200117_130934.jpg

IMG_20200117_130937.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ceny gratów możesz sobie oszacować np. tu:

AUTO-PLUS.PL

Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog...

Swoją drogą miły i uczciwy obywatel Niedorzecza Ci się trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kosztorys naprawy sporządzało ASO, to masz pewne powyżej 5 tys zł (nie licząc tego co pod skorupą zderzaka). Sprawdź czy administracja osiedla nie tam gdzieś monitoringu, ewentualnie pytaj sąsiadów, czy czasem czegoś nie widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma rozdzielczości  hd gdzie widać tablice to taki monitoring można sobie..... . Jeszcze w nocy jak to się stało to zostają tylko życzliwe osoby.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Axel1 napisał:

Jak nie ma rozdzielczości  hd gdzie widać tablice to taki monitoring można sobie.

Wbrew pozorom nie masz racji. Nawet gdy tablice są nieczytelne, to rozpoznanie marki i modelu auta znacznie zawęża obszar poszukiwań. W nocy na parking nie podjeżdża kurier, tylko mieszkaniec, a tego już można później namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne można wszystko mi pomógł życzliwy sąsiad.  Policja 2 lata namierzała szkodnika i efekt zero. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało sie to między 7:30 - 12:00. Zgłoszone na Policji. Monitoring jest tylko obok na parkingu strzeżonym. W pon. dopiero uda mi sie zorganizować nagrania. Licze, że coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sprawdzony sklep ? Zostawiłem samochód u lakiernika tylko teraz nie wiem gdzie zamówić zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak to chyba najlepiej i najtaniej kupić po prostu używany w kolorze auta, zwłaszcza, że jest tego dużo w sieci na różnego rodzaju portalach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szansa nie jest taka mała. U mnie co prawda znalezienie sprawcy zajęło dobre 2 miesiące, ale się udało. Także powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...