Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B5 1.8T OD CZEGO ZACZĄĆ?


Dawcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie a w sumie kilka chciałbym zacząć modowac swoje Audi A4 B5 1.8T 1999 rok  i tu kilka pytań od czego zacząć? IMG_20190322_172621.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jaką moc chcesz uzyskać w tym samochodzie. Przepustnicę masz na linkę czy elektroniczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samo pytanie zadałem kilka miesięcy temu i pewnie mój post jest poniżej gdzieś.

Odpowiedź która się przewija to św. trójca: większy IC, wtryski i turbo. Później kat out (co akurat ja odpuszczam ze względu na przeglądy) i wstawiasz downpipe wyłączając sondę (w zależności od silnika), wtedy coś możesz zacząć rzeźbić z programem. O ile wtryski i turbo (chodzi mi o hybrydę na przykład lub większe) możesz odpuścić w zależności od mocy w jakie celujesz to IC już raczej nie bo będzie Ci "puchł" silnik w większe upały. 

Od razu mówię...IC mimo że zapewniają że jest do danego silnika i pasuje P&P to trzeba się namęczyć żeby to założyć.

Powyższe to skondensowane informacje które mi przekazano. Reszta dokładnie jest na forum:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 16:05, Dawcioo napisał:

Witam mam pytanie a w sumie kilka chciałbym zacząć modowac swoje Audi A4 B5 1.8T 1999 rok  i tu kilka pytań od czego zacząć? IMG_20190322_172621.jpg

 

Bez urazy ale nie potrafię zrozumieć takich postów...

Skąd mamy wiedzieć co Ci się podoba,jakim dysponujesz funduszem,itp

Ogladnij kilka zrobionych b5 i będziesz wiedział co możesz zrobić,co jest nie zgodne z Tobą itd.

Gotowych odpowiedzi można pisać i pisać nie koniecznie dobrych dla Cb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...