Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalny termometr w liczniku


demoralizator

Rekomendowane odpowiedzi

U Siebie wczoraj tez wyrezalem z jedna zmiana zasilanie +12 dalem z bezpieczńika po zapłonie :)temat bardzo pomocny :)17f3933a59caea98da40fd1081255798.jpg

Edytowane przez prezesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wykonałem wszystko zgodnie z instruktażem -wielkie dzięki dla autora - i działa. W moim przypadku wystarczyło podłączenie do klimatronika.

Zrobiłem to latem a teraz przy niższych temperaturach (bliżej zera) zauważyłem pojawianie się gwiazdki przed znakiem +.

Domyślam się, że chodzi o możliwość poślizgów ale tylko się domyślam.

Nie podejrzewałem wcześniej mojej staruszki o takie zdolności przewidywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przedliftowy licznik. Przy zmianie żarówek w liczniku (stare były przepalone) odpiąłem wtyczkę od termometru i okazało się że jest tam kawałek plastiku i 4 przewody różnego koloru, natomiast w termometrze jest 16 pinów. Nie były one polutowane tylko luzem położone. Ma ktoś rozpiskę jak to polutować? Nie pamiętam jakiego koloru była wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie jestem po montażu licznika... No i jestem bardzo...... zadowolony :) Autko jest bogatsze o nowy bajerek który cieszy oko.... temat bardzo pomocny.... U mnie kolory przewodów z kostki odpowiadały innym także można było trzymać się tylko tego... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na sprzedanie taki termometr. Zainteresowani inf priv....

Edytowane przez Krzysztof4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że odgrzewam kotleta ale zamontowałem według tego schematu do A3 8L,wszystko działa ale mam pytanie, czy rozwiązał ktos problem rozjaśniającego się wyświetlacza (zamiast ciemniejącego) podczas włączania świateł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale może komuś się przyda :

otóż wyświetlacz 10-pinowy, 8L0919272, ale czujnik temperatury podpięty do 3-go pinu.

na pinie 10-tym, tak jak było opisywane; nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś może fotkę czy też link na czujnik temperatury powietrza.Nie posiadam klimatronika A z tego co widziałem sa chyba dwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jest ktoś kto powie mi jak podłączyć licznik temperatury ? Pacjent a4b5 99 rok posiadam wyświetlać oraz kostkę z kawałkiem kabli . Kto podpowie który kabel gdzie . Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdę dobra duszyczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jest szansa na odświeżenie tematu z fotostory? :) będę super wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...