Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo


Sztoss

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o xenon 25W, w którymś wątku sam o nich wspominałem.

Biled, matrix led i inne konkretne mają sens. Nie pakowanie ch...j wie czego, robienie spawarki z reflektorów, na wzniesieniach i jak samochód podskakuje na wybojach, super poziom myślenia. Niektórzy myślą, że jak wsadzą pseudo led i zrobią sobie dobrze, to ruchają innych w d...pe to też innym dobrze robią.

Szkoda że policja jest od zarabiania pieniędzy, a poprawa bezpieczeństwa jest na 2 miejscu.

Edytowane przez tass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mam przyrządu do pomiaru światła ale mam znajomego 20km ode mnie to może bym do niego podskoczył na takowe testy, moje LED vs jakiekolwiek żarówki H7 i zobaczyć jak to wypadnie na samochodzie :)
Jeszcze nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi ani nie mrugnął, że kogoś oślepiam. Można jechać na H7 i jak będzie nierówna droga to też potrafi oślepić, już nie wspominając o nowych Volvo czy francuzach gdzie to wypala oczy a jest 'legalne'.
Ja pozostaje przy żarówce LED dedykowanej do reflektora H7 - nie w postaci kolby kukurydzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem osram night breaker laser h7 według testów naj lepsze h7 przyjdą włożę zobaczę jak będą świecić obecnie mam zwykłe h7 myślę że dobre żarówki plus nowe lampy które mam (depo black) będzie naj lpeszym rozwiązaniem tzn. Naj bezpieczniejszym i legalnym pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ivanek napisał:

Szkoda że nie mam przyrządu do pomiaru światła ale mam znajomego 20km ode mnie to może bym do niego podskoczył na takowe testy, moje LED vs jakiekolwiek żarówki H7 i zobaczyć jak to wypadnie na samochodzie :)

Masz takim przyrząd,smatrfon się nazywa i ma czujnik światła z przodu zazwyczaj. Ściągnij apkę luxmeter i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pila24 napisał:

Masz takim przyrząd,smatrfon się nazywa i ma czujnik światła z przodu zazwyczaj. Ściągnij apkę luxmeter i sprawdź.

Nie wiem czy to będzie wiarygodne ale mogę spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 21:18, piotrekZch napisał:

Ja zamówiłem osram night breaker laser h7 według testów naj lepsze h7 przyjdą włożę zobaczę jak będą świecić obecnie mam zwykłe h7 myślę że dobre żarówki plus nowe lampy które mam (depo black) będzie naj lpeszym rozwiązaniem tzn. Naj bezpieczniejszym i legalnym pod każdym względem.

Posiadam te żarówki, różnica względem jakichś tam osramów za 20 zł bardzo duża, zwłaszcza drogowe, jednak odbłyśnik już swoje robi - tzn. nie robi.

 

W kwestii montowania żarówek ledowych - mandat i badanie SKP to najniższa kara, polecam poczytać zapisy umów OC. Nie życzę nikomu trafienia takim autem jakiegoś merca z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...