Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pin do RNS E


mati90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zakupiłem dziś rnse wszystko śmiga bo sprawdziłem jeszcze w samochodzie przed kupnem ale niestety gościu nie miał kodu PIN do radia niestety wycięty został z książeczki do radia. Czy można zdalnie po nr radia odblokować? Znalazłem kilka ofert na allegro że ludzie odblokowują tylko po nr. Ewentualnie czy ktoś z forumowiczów byłby w stanie pomóc :D

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na kody-radio i napisz do nich,nawet po godzinie potrafią wysłać kod. A ceny mają lepsze niż na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super skorzystam, ale mam może głupie pytanie gdzie znajdę numer seryjny ? bo nigdzie widzę nie jest nadrukowany a do tego jak pisałem w książce karteczka jest wycięta ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mati90 napisał:

Super skorzystam, ale mam może głupie pytanie gdzie znajdę numer seryjny ? bo nigdzie widzę nie jest nadrukowany a do tego jak pisałem w książce karteczka jest wycięta ...

Pozdrawiam

Jak nie ma z boku radia to trzeba radio podłączyć pod zasilanie i numer seryjny wyświetli się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer zawsze się pojawia ? nie jest tak że dopiero jak jakiś unlock cd się włoży to dopiero się pojawia ?

aktualnie nie mam adaptera z iso na quad lock bo mam concerta jeszcze :P

Edytowane przez mati90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer seryjny nie zawsze jest widoczny u dołu wyświetlacza. Po użyciu płyty do uzyskania kodu wyświetlany jest inny numer gdzie cztery ostatnie cyfry kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej a jeżeli podłącze pod mój samochód to numer seryjny b\edzie widoczny w vcds ? Mimo że nie odblokowałem pinem ? W ostateczności mam nadzieję że do soboty nikt nie rozbierze bardziej audicy z której wziąłem radio to podłącze jeszcze raz i tam podepnę vcds :D Jeżeli w tamtym samochodzie uruchomię, ponieważ powinno się uruchomić przez vin to w ustawieniach znajdę ten numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mati90 napisał:

okej a jeżeli podłącze pod mój samochód to numer seryjny b\edzie widoczny w vcds ? Mimo że nie odblokowałem pinem ? W ostateczności mam nadzieję że do soboty nikt nie rozbierze bardziej audicy z której wziąłem radio to podłącze jeszcze raz i tam podepnę vcds :D Jeżeli w tamtym samochodzie uruchomię, ponieważ powinno się uruchomić przez vin to w ustawieniach znajdę ten numer ?

Podłącz radio do auta,linia K musi byc podłączona. Połącz się kompem wejdź w navi i w zaawansowanych (advanced) będzie numer seryjny. Możesz się połączyć w Twoim aucie.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za informacje :) jutro zamawiam adaptery na amazonie to pewnie pojutrze będą to będę modził :D i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Dysponuje ktoś pewnym softem do nagrania  na płytę w celu odkodowania? Ze strony radiokody podali mi PIN ale niw wchodzi. Nr seryny nie wyświetla się na wyświetlaczu, zdobyłem go poprzez VCDS.Jest taka możliwość,że ktoś wczesniej odblokował płytą i teraz nr. seryjny ma się nijak do rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wchodzi kod to ktoś mieszał w eepromie bądź samym sofcie rnse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, brak odzewu, soft raczej nie grzebany-brak języka polskiego a to zazwyczaj dogrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, indyczes napisał:

Napisałem, brak odzewu, soft raczej nie grzebany-brak języka polskiego a to zazwyczaj dogrywają.

Ja korzystałem z ich usług kilkanaście razy i zawsze było ok,nie musi być polskiego by był soft modyfikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowna prośba,ma ktoś taki soft lub wskaże pewne źródło skąd można pobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak czasami zachowuje się rns-e po tym sofcie. Nawet jeśli pin tam jest płyta robi już tylko destrukcje w sofcie. Daj radio kumatemu elektronikowi który bez rozbierania odpowiednim sprzętem to wydobędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...