Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiązka podsufitki


Czarek99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj wymieniłem swoją lampkę na wersje z diodami padającymi na lewarek dodam, że mam fotochrom wewnątrz oraz autoalarm ori. Przy odłączaniu starej lampki zbytnio się nie zastanawiałem po prostu odłączyłem i tyle. Kiedy przyszedł czas na montaż nowej mam problem z podłączeniem kostki z  2 przewodami (zielony i szary/biały) czy to jest kostka od mikrofonu którego nie mam ? Bo nie mam nigdzie wolnych pinów w starej lampce też nie ma tych pinów przyglądałem sie na stara i na nowa i obie wyglądaj tak samo ( nie licząc diod), w starej ten kabel też był tylko tak sobie wetknięty ? Dodam, że fotochrom działa jak należy, autoalarm również. Od czego może być ta wtyczka ? Włożyłem ją jak na zdjęciu aczkolwiek u mnie jest puste miejsce w obu lampkach.

oswietlenie-wnetrza-audi-a4-b5b6-z-mikrofonem-oswietlenie-wnetrza-audi-a4-b5b6-z-mikrofonem-2-2.jpg

Edytowane przez Czarek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne niby nie mam bt ori ani uchwytu na tel, mam nie ori radio i mikrofon osobno zalozony, a ori radia raczej nie mialem bo mam tylko 2 kostki do radia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Czarek99 napisał:

To dziwne niby nie mam bt ori ani uchwytu na tel, mam nie ori radio i mikrofon osobno zalozony, a ori radia raczej nie mialem bo mam tylko 2 kostki do radia... 

 

nie ma w tym nic dziwnego, audi czasem zaskakuje. Masz podświetlane regulacje w kratkach nawiewu?? Pewnie nie, ale na 90% jak byś je wyciągnął to pewnie zauważysz, że posiadają one wtyczki do których wystarczy podać tylko "+" oraz "-" i regulacje nawiewów będą świecić - w salonie przy kupnie nowego auta trzeba było za to słono zapłacić, a ty możesz to mieć za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał:

 

nie ma w tym nic dziwnego, audi czasem zaskakuje. Masz podświetlane regulacje w kratkach nawiewu?? Pewnie nie, ale na 90% jak byś je wyciągnął to pewnie zauważysz, że posiadają one wtyczki do których wystarczy podać tylko "+" oraz "-" i regulacje nawiewów będą świecić - w salonie przy kupnie nowego auta trzeba było za to słono zapłacić, a ty możesz to mieć za 5zł.

Mam podswietlane te kratki, podlokietnik i przednia popielniczke, chociaz pakietu swiatlo nie mam w drzwiach tylna popielniczka tez jest nie podswietlana dziwne polaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...