Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komplet zawieszenia sportowego


vofrrn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam w planach obniżyć nieco samochód, oczywiście w grę wchodzi cały zestaw czyli sprężyny,  amortyzatory i geometria. Efekt końcowy to 40mm na przód i 30mm na tył. I tu moje pytanie. 

Jest ktoś z was już po takiej operacji? Czy możecie pochwalić się prowadzeniem samochodu, zbieraniem zakrętów czy przyczepnością? Jest lepiej i nie tylko wizualnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Na sportowym zestawie Eibacha zachowanie samochodu na drodze jest dużo przyjemniejsze. Sztywne i nie za twarde. W sam raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam sam niedawno u siebie montowałem - na autostradach jeździ się miodzio :) żaden wiatr za ekranów nie jest mi straszny a drogi się trzyma, że ho ho - zresztą możesz zerknąć w moim wątku jak było jak jest :)


Pozdrawiam, 

Darek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, R4xx napisał:

Witam. 

 

Na sportowym zestawie Eibacha zachowanie samochodu na drodze jest dużo przyjemniejsze. Sztywne i nie za twarde. W sam raz. 

 

21 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Potwierdzam sam niedawno u siebie montowałem - na autostradach jeździ się miodzio :) żaden wiatr za ekranów nie jest mi straszny a drogi się trzyma, że ho ho - zresztą możesz zerknąć w moim wątku jak było jak jest :)


Pozdrawiam, 

Darek 

 

Nie macie teraz problemów z parkowaniem czy wjechaniem na krawężnik? tego się obawiam, że gdy dołożę jeszcze jakąś dokładkę czy zderzak z sline to nie wjadę na próg zwalniający :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vofrrn napisał:

 

Nie macie teraz problemów z parkowaniem czy wjechaniem na krawężnik? tego się obawiam, że gdy dołożę jeszcze jakąś dokładkę czy zderzak z sline to nie wjadę na próg zwalniający :D

Z progami problemów brak, ale krawężniki.. Będziesz miał niższe auto, więc oczywistym jest, że trzeba będzie uważać, gdzie się wjeżdża. Coś za coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vofrrn napisał:

 

Nie macie teraz problemów z parkowaniem czy wjechaniem na krawężnik? tego się obawiam, że gdy dołożę jeszcze jakąś dokładkę czy zderzak z sline to nie wjadę na próg zwalniający :D

Kilka progów jest problematycznych szczególnie takie wykładane z kostki brukowej wysokie a wąskie o ile ja powoli na hamulcu przejadę z delikatną obcierką o tyle żona leci przez nie że iskry idą :glupek2:

 

No krawężniki to inna historia - parkowanie tyłem rozwiązuje problem prawie całkowicie. Ja do tej pory raz zawisłem na odboju pod supermarketem i raz przytarłem zderzakiem wyjeżdżając z garażu podziemnego (ostry kąt). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 12:42, lewiatan1989 napisał:

Kilka progów jest problematycznych szczególnie takie wykładane z kostki brukowej wysokie a wąskie o ile ja powoli na hamulcu przejadę z delikatną obcierką o tyle żona leci przez nie że iskry idą :glupek2:

 

No krawężniki to inna historia - parkowanie tyłem rozwiązuje problem prawie całkowicie. Ja do tej pory raz zawisłem na odboju pod supermarketem i raz przytarłem zderzakiem wyjeżdżając z garażu podziemnego (ostry kąt). 

Przynajmniej wtedy będzie okazja by doszlifować parkowanie tyłem. Nie mówię, że teraz tego nie umiem, ale wtedy będę w tym mistrzem :D dziękuję za odpowiedzi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...