Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie co do S-LINE


Syyyyyba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4 b7 avant 1.8t jakis czas temu kupiłem ten o to samochód sprzedający mówił jak i w ogłoszeniu było napisane pakiet sport,  pytałem go co to jest to mówił że obniżone zawieszenie fabrycznie, kierownica multi, kubełkowe fotele podgrzewane z tą odsuwaną "polka" wiec jest już to ponad opcję "standard auto" można zaliczać to do jakiegoś s-line czy nie ma s-line to nie i koniec?.  Też wyczytałem na stronie audi z czego s-line się składa i wystarczą małe duperele i już auto może być s-line nie koniecznie z emblematami. A rozchodzi się o to że na s-line ciezko było wynaleźć coś sensownego i zdecydowałem się na zakup tego, i tak myślę dodawanie emblematów s-line to wiocha? ewentualnie mogę kiedyś dodać progi drzwi bo się od jakiegoś czasu nad nimi zastanawiam. Proszę o wyrozumiałość :)

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na wlepie E4J czy E0J? Ten pierwszy kod oznacza że masz sline, drugi to zwykła wersja.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ani tego ani tego.

 

 

79455273_1232271420315526_6800527031802003456_n.jpg

 

 

a czy dodanie emblematów s-line dla swojego własnego wyglądu jest to jakaś wiocha? :)

 

 

 

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej handlarze obklejają auta tymi "nalypkami" by podnieść wartość pojazdu. Ja mam pełny pakiet s-line z fabryki bo się takie auto trafiło,ale gdybym nie miał to nie udawał bym że mam ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, no coż chciałem dla własnego oka aby dla mnie ładniej wyglądało. Kiedyś mam zamiar dołożyć listwy progów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzieki za pomoc. Ostatnie pytanie, grila z s-line nie dołoże, jaki inny polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zwykłego zderzaka jedynie z plastrami miodu taki sam pasuje do DTMa. 

Chcesz wizualnie ja poprawić to montuj z przodu dokładkę cupry, z tyłu dyfer od s-lina, listwy drzwi, przyciemnij szyby i już będzie jakoś wyglądać. 

Z czasem możesz zmienić zderzak z przodu na s-line. 

A tak BTW to pamiętaj Tobie ma się podobać - są gusta i guściki. 

 

Jest na forum dużo fajnych B7 przejrzyj wątki w dziale moje auto i popatrz co warto zrobić u siebie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...