Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy kokpitu zmiana koloru


Karl1106

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) zmienialiscie w swoich b9 kolor listw z deski, boczków i tunelu środkowego? (szczotkowane aluminium) dokładnie chodzi mi o oklejanie folia 3m.

Chce zakupić czarna, również szczotkowane aluminium. Dorwalem jedna z 3m, niby to czarna, ale wygląda jak szara, a chciałbym żeby efekt był taki jak na zdjęciu kokpitu innej furki. Może ktoś z was to robił i doradzi jaka folie kupić i jak bezpiecznie ściągnąć dekory :)

0005SUWHDLS8SB6V-C122-F4.jpg

c65ed19d37f06a77fb5c5f3aede5a28c.jpeg

f60a51a8ce748d13a2e84e74d221359e.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dekorów przydadzą się takie plastikowe łopatki. Środkowy dekor zdejmujesz w sposób następujący: podnosisz gumową zaślepkę z tego otworu obok pokrętła głośności, tam masz jeden torx, odkręcasz, podważasz od wąskiego końca od boku dekor, z wyczuciem, czekasz aż wyskoczy z zatrzasku, potem po kolei od góry do dołu. Potem odkręcasz cały 'moduł' z pokrętłem - dwa torxy. Co do dekorów w desce to tymi łopatkami też trzeba podważyć aż wyskoczą, nie przypominam sobie żeby tam coś było przykręcane pod spodem. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czarny69 napisał:

Do dekorów przydadzą się takie plastikowe łopatki. Środkowy dekor zdejmujesz w sposób następujący: podnosisz gumową zaślepkę z tego otworu obok pokrętła głośności, tam masz jeden torx, odkręcasz, podważasz od wąskiego końca od boku dekor, z wyczuciem, czekasz aż wyskoczy z zatrzasku, potem po kolei od góry do dołu. Potem odkręcasz cały 'moduł' z pokrętłem - dwa torxy. Co do dekorów w desce to tymi łopatkami też trzeba podważyć aż wyskoczą, nie przypominam sobie żeby tam coś było przykręcane pod spodem. 

OK, ten środkowy jakoś ogarnę chyba, jak teraz wytłumaczyłeś, z dekorami z deski myślę że też nie będzie problemów, ale jak jest z dekorami przy klamkach, da radę je ściągnąć, czy trzeba rzeźbić jakoś bez zdejmowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przy klamkach z tego co kojarzę też są na zatrzaski. Podważasz i na końcu (w kierunki lusterka) ma taki jakby haczyk, więc nie szarp centralnie do siebie żeby tego nie ułamać. Wyjmuj śmiało, ja też to oklejałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Panowie ile metrów folii potrzeba na oklejenie dekorów we wnętrzu wraz z tymi na tylnych drzwiach?

Dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pasek 30x250 cm i starczyło na wszystko plus jeszcze na poprawkę środkowego panela, bo za pierwszym razem nie wyciągnąłem guzika od kasowania licznika i to był błąd;) Wychodzi, że około 0,75m2 styknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Elegancko, sam oklejałeś?

Dzięki, z pomocà kumpla ktòry robi to zawodowo. Pozbyliśmy się też chromu z zewnàtrz. 
 

Sorki za mały off topic. Co radzicie w temacie czarnego logo na tle czarnego lakieru?

3B85F9D7-AFE9-4B29-8C8B-60D2B0463592.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...