Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja gruszki turbosprezarki


MatekxD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z gruszka turbiny wywala mi błąd P00AF i P2563. Jadę sobie spokojnie gdy zapala się kontrolka że świec zarowych auto z automaty traci moc pod większą górkę 60km/h to jest Max przy wciśniętym gazie do podłogi. Wcześniej wyciągnąłem turbinę z gruszka gruszka się zacinała, lecz gdy przeczyściłem łopatki turbiny gruszka lepiej chodziła dodam że łopatki nie były jakoś mega brudne, miałem spokój 4-5miesiecy i teraz z nowy się odzywa ten sam problem. Moje pytanie jest następujące czy gdy wymienię gruszkę idzie ja jakoś nastawić samodzielnie bez kompa i podjazdu do mechanika. Mieszkam w DE i nie uśmiecha mi się jechać do mechanika i przepłacać poza tym za 2 tyg zjeżdżam do PŁ i jak tego nie ogarnę czeka mnie podróż nie 9h tylko 12 jak nie więcej. 

 

P. S czy gdy wyskakuje ten błąd może coś poważnego stać się z turbina czy silnikiem czy innymi podzespołami? Czy wymieniać to jak najszybciej i jechać do mechanika żeby to mi nastawił w DE? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pompki próżniowej i vcds’a nie ogarniesz tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo napisałem do firmy która sprzedaje gruszki pod moje auto odpisali ze gruszka jest już ustawiona fabrycznie. Prawda to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...