Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wirus nie jest w stanie przetrwać bez żywiciela paru dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde juz nie wiem czy wziasc home office i zostac w Olkuszu (tam gdzie wczoraj na sor trafil podejrzany z koronawirusem) czy isc do pracy, w ktorej sasiedni team wspolpracuje z tymi osobami, ktorzy w Niemczech sa chorzy na koronawirusa i mieli tam wizytacje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu wirusy pojawiają się średnio co 3-4 lata, SARS i ptasia grypa zaczęła się bodajże w Chinach i co ciekawe w Wuhan jest laboratorium gdzie badają wirusy....przypadek?

Mam klienta który był  w Chinach i opowiadał jak tam wyglądają targowiska, jeśli jest tak jak mówił  to panuje tam syf i malaria i już dawno była by epidemia...a więc małe prawdopodobieństwo że to od węża czy nietoperza .

Rozmawiałem też z innym klientem który pracował jako lekarz na placówce w Afryce łącznie kilkanaście lat, tłumacz że w takich sytuacjach opinia publiczna otrzymuje tylko ułamek  informacji i 

Też jestem zdania że ofiar  jest o wiele więcej podobnie jak zarażonych 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbujcie skojarzyć tego wirusa z twórcą Windowsa.... ciekawe informacje się pojawiają głównie zaprzeczające udział w tym Pana Gatesa...

Ale jeżeli ktoś czytał wcześniej i jego fundacji to skojarzyć może wiele faktów. Ogólnie nic tutaj nie wygląda na dzieło przypadku,gdzieś widziałem informacje o tym iż wirus u chorych jest zgodny z tym opatentowanym wcześniej wirusem EP3172319A1,link tutaj.

Artykuł broniący Billa 

gates.png
DEMAGOG.ORG.PL

Nie, Bill Gates nie sfinansował koronawirusa z Wuhan. Artykuł na ten temat to dezinformacja.

zachęcam do poczytania o jego fundacji i ebola,ile w tym prawdy na 100% trudno powiedzieć. Pewne jest że popiera depopulacje poprzez szczepienie,swoich własnych dzieci nie szczepi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie calej prawdy skąd wziął się wirus nie poznamy bo i po co takie wiedza dla zwyklego czlowieka ale też nie traktowalbym jako pewnik, że jest to celowe działanie człowieka.

Ostatnio czytałem doniesienia lekarzy z innych krajów niż Chiny i największe sukcesy mają lekarze w Tajlandii - 9 wyleczonych pacjentów. Ponoć najszybciej działa mieszanka leków na hiv i grypę, 48h i człowiek z ciężkiego stanu nie ma już w sobie wirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GISANDDATA.MAPS.ARCGIS.COM

 

 

 

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze robią badania na zwierzętach, wirusy mają to do siebie, że mutują. Łamią barierę immunologiczną i przenoszą się na człowieka.

Chyba Sars tak zrobił, że pierw był na wężach, przeniósł się na wielbłądy a później na ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trepek napisał:

Chyba Sars tak zrobił, że pierw był na wężach, przeniósł się na wielbłądy a później na ludzi.

Cytat o sarsie 

Cytat

Przypuszcza się, że do powstania nowego wirusa mogło dojść w wyniku transdukcji obcych genów lub rekombinacji z innymi koronawirusami.

 Czyli przypuszcza się iż to ludzi wytwór,skoro ktoś patentuje nową mutacje wirusa to nie jest to twór natury. Ten obecny wirus to ma cechy grypy i HIV,czyli bez szczepionek na HIV nie ma szans na wyleczenie. Swoją drogą HIV to prawdopodobnie wirus stworzony w stanach w okresie zimnej wojny jako broń biologiczna,był testowany na grupie czarnoskórych homoseksualistach jako szczepionka na grypę,troszkę im się wymknął  z pod kontroli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pila24 napisał:

Cytat o sarsie 

 Czyli przypuszcza się iż to ludzi wytwór,skoro ktoś patentuje nową mutacje wirusa to nie jest to twór natury. Ten obecny wirus to ma cechy grypy i HIV,czyli bez szczepionek na HIV nie ma szans na wyleczenie. Swoją drogą HIV to prawdopodobnie wirus stworzony w stanach w okresie zimnej wojny jako broń biologiczna,był testowany na grupie czarnoskórych homoseksualistach jako szczepionka na grypę,troszkę im się wymknął  z pod kontroli....

Albo miał się wymknąć. Depopulacja przybiera na sile. Za dużo się nas robi powoli. Przynajmniej podobno:) Druga sprawa, że to hamburgery mogły zacząć tą farsę i podrzucić wirusa w odpowiednie miejsce, blisko laboratorium w Chinach. Skośnoocy będą mieli się problem teraz wybronić w opinii publicznej. Zasyfiony targ ze złem wszelakim + labo w okolicy. Idealna miejscówka na takie zagrywki. Wiem wiem, teorie spiskowe:)

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Olgierd93 napisał:

Teorie spiskowe ale mają sens ^^

To tak na chłopski rozum. Historia nie raz już pokazywała na co stać panów tego swiata:) No a Amerykanie to mistrzowie zagrywek typu fałszywa flaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teorie?hmm Bill Gates i jego fundacja oficjalnie wspiera depopulacje,fundacja ta jest powiązana z osobami które opatentowały koronawirusa w 2015r. Inwestycja kilkudziesięciu milionów dolarów w badania nad wirusem i opracowaniem szczepionki,a następnie uwolnienie wirusa i i kilkusetny zwrot poniesionych kosztów przy sprzedaży szczepionek... A wybuch w epidemii w Chinach jest Amerykanom bardzo na rękę.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pila24 napisał:

Czy teorie?hmm Bill Gates i jego fundacja oficjalnie wspiera depopulacje,fundacja ta jest powiązana z osobami które opatentowały koronawirusa w 2015r. Inwestycja kilkudziesięciu milionów dolarów w badania nad wirusem i opracowaniem szczepionki,a następnie uwolnienie wirusa i i kilkusetny zwrot poniesionych kosztów przy sprzedaży szczepionek... A wybuch w epidemii w Chinach jest Amerykanom bardzo na rękę.

Dobrze, że nie jestem sam w swoim przekonaniu. Czułem się samotny:p 80% ludzi i tak łyka wszystko co zobaczą w pudle albo na WP.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uspokoić trochę teorię spiskowe - kilka faktów w łatwoprzyswajalnej formie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w temacie teorii spiskowych fragment z książki Dean'a Koontz'a "Oczy ciemności" z 1981 roku

83606191_484609602459710_2488980839916896256_n.jpg

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 12:02, trepek napisał:

Nie, wirus nie jest w stanie przetrwać bez żywiciela paru dni.

Paru godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coronavirus-free-pic-001.jpg?w=640
BERLINSPECTATOR.COM

The Coronavirus outbreak has led to dramatic developments, foremost in China. In Germany, the number of confirmed Coronavirus cases rose from zero to twelve within a week. This is what happened sin…

 

Wirus może przetrwać na powierzchni klamek do 9 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to wyczytałeś, że wirus może przetrwać na powierzchni klamek do 9 dni??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...