Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły Rosomak WEM do transportu rannych z pola walki. Ktoś cyknął zdjęcie i wielkie hallo jprd :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja  i ciekawe ...... czy to prawda

ODgxNDk0YCUGGjh3REttMEVCbC0CEmNmElp0ZkQA
WIADOMOSCI.WP.PL

- Przekroczyliśmy punkt szczytowy rozprzestrzeniania się koronawirusa. Moment szczytowy epidemii minął - przekazał Mi Feng, rzecznik Państwowej Komisji Zdrowia Chin. Jak dodał, w prowincji Hubei poza...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PIXI napisał:

Ja dostałem takie zdjęcie z info, że to w Łodzi...

Tak, tak. Poprawiłem podpis ;)

Nie czytam już więcej co piszą, bo zwariować idzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bo się trochę zaniepokoiłem, że na moim podwórku takie coś będzie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karol1981 napisał:

O kurła , no robi się ciekawie, ciekawe kiedy zabronią do roboty chodzić .

U mnie lada dzien wszyscy pojda na home office, ponad 2 tys ludzi ;) W IBM w Krakowie wszyscy maja od zeszlego poniedzialku home office na kwartal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banki u mnie nie  chcą gotówki przyjmować,lepiej wypłacić coś z bankomatu bo może zaraz zabraknąć gotówki w nich. Od poniedziałku będą oddziały zamykane,nie wiem czy we wszystkich na raz ale tak będzie - potwierdzone od znajomej która w banku pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chinach ludzie gotowke w wiaderku prali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20200312-WA0025.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to jeden z największych producentów w Europie srajtaśmy,to nie stan wojenny w PLR ale niektórzy jeszcze mentalnie w tym czasie się znajdują.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pila24 napisał:

Banki u mnie nie  chcą gotówki przyjmować,lepiej wypłacić coś z bankomatu bo może zaraz zabraknąć gotówki w nich. Od poniedziałku będą oddziały zamykane,nie wiem czy we wszystkich na raz ale tak będzie - potwierdzone od znajomej która w banku pracuje.

O to się na razie nie martw,że tam zabraknie.:wink:A banki też robią kupę i nie nadążamy ładować.Robię w tym i się ostatnie dni wyrobić nie idzie.Wszyscy,wszędzie na już.Zasiłki,odwózki,bankomaty.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, trepek napisał:

U mnie lada dzien wszyscy pojda na home office, ponad 2 tys ludzi ;) W IBM w Krakowie wszyscy maja od zeszlego poniedzialku home office na kwartal.

U mnie niestety nie przejdzie, nie da się budować hal siedząc w domu, zastanawiam się jedynie kiedy podwykonawcy zejdą z budów, wtedy już zostanie home office. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już niekyórzy mają home office. Ja niestety nie. Też nie da się budować samochodów w domu, przynajmniej u mnie. A jeszcze jakby tego było mało, to odwołali mi loty do i z Polski:facepalm: MASAKRA 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, karol1981 napisał:

U mnie niestety nie przejdzie, nie da się budować hal siedząc w domu, zastanawiam się jedynie kiedy podwykonawcy zejdą z budów, wtedy już zostanie home office. 

 

received_211015676806883.png

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat zamknięty i w końcu mogę sobie popracować nad swoim rumakiem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hugo napisał:

 

received_211015676806883.png

Dzięki Prezes już puszczam do firmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chyba już koniec żartów...sporo osób dało info o wprowadzeniu stanu wyjątkowego, tworzeniu stref, zamykaniu miast, województw... teraz większość zależy już od Nas, od odpowiedzialności obywateli, czy będziemy umieli usiedzieć na d*pie czy zlekceważymy sytuację jak Włochy czy Hiszpania... 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Ogólnie to chyba już koniec żartów...sporo osób dało info o wprowadzeniu stanu wyjątkowego, tworzeniu stref, zamykaniu miast, województw... teraz większość zależy już od Nas, od odpowiedzialności obywateli, czy będziemy umieli usiedzieć na d*pie czy zlekceważymy sytuację jak Włochy czy Hiszpania... 

No właśnie też takie info słyszałem ale nic oficjalnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to ogarną jak trzeba, włącznie z rozwiązaniami dla przedsiębiorców (umowy, terminy nie są z gumy). Jak nie ogarną tego odgórnie z wprowadzeniem stanu wyjątkowego to położą wiele firm, teraz przetrwają kwarantannę, ale obecne zlecenia a późniejsze zawirowania z tym związane wyłożą firmy które nie mają zaplecza finansowego, czyt. większość małych firm.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"WHO poinformowało, że w Chinach i Korei Południowej wygasa epidemia koronawirusa. "

Cytat

"Chińska Narodowa Komisja Zdrowia poinformowała, że w czwartek w mieście Wuhan, gdzie wybuchła epidemia Covid-19, po raz kolejny spadła liczba nowych zakażeń. W czwartek zarejestrowano tam jedynie pięć nowych przypadków infekcji, mniej niż w środę, kiedy było ich osiem. W całej prowincji Hubei, które siedzibą jest Wuhan, od ośmiu dni nie odnotowano nowych zakażeń (poza Wuhan)"

Cytat

"W Korei Południowej, gdzie poza Chinami wybuchła największa epidemia koronawirusa w Azji, po raz pierwszy więcej pacjentów wyzdrowiało, niż zachorowało z powodu koronawirusa SARS-CoV-2. Koreańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom podało, że w czwartek zarejestrowano 110 nowych przypadków, a 114 pacjentów tego dnia wyzdrowiało"

 

W Polsce, sądząc po ilości wykupowanego papieru toaletowego ludzie w końcu pomyśleli o tym, żeby się podcierać, więc też się w końcu poprawi :)

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...