Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kamil-vag napisał:

Przy takiej kwarantannie przydałby się ogrzewany garaż połączony z domem... brak nudy i wszystkie naprawy, mody, detailingi ogarnięte z nawiązką ?

Od poniedzialku ocieplenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fido napisał:

Ja rozumiem sytuację, ale już to, co mam sobie zainstalować w telefonie to już moja sprawa.

A jak się wkurzę to wyciągnę starą Nokię i mnie mogą pocałować w cztery litery.

 

W Izraelu zewnętrzna (czyt. nie państwowa) firma uzyskała pozwolenie od rządu o dostęp do geolokalizacji wszystkich urządzeń mobilnych użytkownikow w kraju w celu identyfikacji ich przemieszczania.

W Korei Płd. również zbierają te dane i jak u kogoś wykryją wirusa to automatycznie skanowane jest gdzie taka osoba przemieszczała sie i z kim miała kontakt do paru dni wstecz i do tych wszystkich osób wysyłana jest informacja, że mają poddać się kwarantannie (stąd Korea ma tak malo zachorowań, życie toczy się w miarę normalnie i gospodarka nie jest w recesji).

W Chinach masz śledzenie ludzie + skany twarzy z kamer CCTV.

I pewnie znajdą się inne kraje, które wykorzystują geolokalizację użytkowników w walce z wirusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łupnęło dzisiaj, prawie 400 nowych przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zapytam, to tak z ciekawości.

Gdyby ktoś z twojej rodziny zmarł na to gówno, też byś tak napisał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Ale powiem Ci, do czasu.

Też się śmiałem, teraz już mi nie do śmiechu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fido napisał:

Przepraszam że zapytam, to tak z ciekawości.

Gdyby ktoś z twojej rodziny zmarł na to gówno, też byś tak napisał ?

Dziwne pytanie. Rozumiem, że jakby ktoś (tfu tfu) z mojej rodziny zmarł na to gówno to nie mógłbym śledzić statystyk i wyrażać swojego przerażenia faktem, że wczoraj taki wielki skok zarażeń był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2020 o 20:54, Barti_ napisał:

Z tymi obostrzeniami co wchodzą dzisiaj - ktoś wie czy mogę jechać do innego miasta na legalu w którym obecnie mieszka Narzeczona i jak by mnie zatrzymali do kontroli, taki powód przejdzie?

Wolałbym uniknąć mandatu ;)

powód zerwanie zaręczyn :D myślę, że by pozwolili jechać.
Na poważnie zawsze można się wytłumaczyć, że coś musisz zawieźć (pilnego) czy coś załatwić służbowo, z tego co mi wiadomo to nie zamknęli miast czy też powiatów i przemieszczać się można, chociaż wiadomo bez potrzeby lepiej tego uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, coal napisał:

powód zerwanie zaręczyn :D myślę, że by pozwolili jechać.
Na poważnie zawsze można się wytłumaczyć, że coś musisz zawieźć (pilnego) czy coś załatwić służbowo, z tego co mi wiadomo to nie zamknęli miast czy też powiatów i przemieszczać się można, chociaż wiadomo bez potrzeby lepiej tego uniknąć.

Potrzeba jest taka że ze sztywnym kijem chodzić też nie możesz, to bardzo nie zdrowe jest, a zerwanie zaręczyn to już druga rzecz choć wydaje mi się mniej ważna hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Kolejny "oświecony" przemówił w wiadomych mediach ???...

Epic fail ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, black4 napisał:

Witajcie,

Kolejny "oświecony" przemówił w wiadomych mediach ???...

Epic fail ...

Pozdrawiam

beltbeat.gif  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, coal napisał:

powód zerwanie zaręczyn :D myślę, że by pozwolili jechać.
Na poważnie zawsze można się wytłumaczyć, że coś musisz zawieźć (pilnego) czy coś załatwić służbowo, z tego co mi wiadomo to nie zamknęli miast czy też powiatów i przemieszczać się można, chociaż wiadomo bez potrzeby lepiej tego uniknąć.

Jak nie musisz nie jedź. Przez takie kombinacje potem roznosi się to gówno. Bądź mądry przed szkodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  w Premiership nie zgodzili się na obniżenie zarobków.Ci "biedni"kopacze,to mają tupet.Zarabiają w miesiąc tyle ile zwykły człowiek przez całe życie nie zarobi i im źle.Pozwalniałbym ich i tyle.Zarobili miliony,to nie zginą z głodu.I tak rozgrywek nie ma,a jest tylu młodych zdolnych więc...Zauważyłem,że najbardziej jęczą ci,którzy właśnie mają kasę i dłuższy kryzys ich nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejsze słowa 2020 roku:

1. Koronawirus

2. Rikord widio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest coraz większy przekaz fałszywych informacji podawanych przed media głównego ścieku,szczególnie o innych krajach gdzie rzekomo ludzie w ciężkim stanie leżą w szpitalach a okazuje się iż szpitale są w gotowości a chorych brak. Cały świat wkręcony z nielicznymi przypadkami typy Szwecja  (zapewne zaraz stwierdzą iż tam są gwałcone prawa przybyszów z dalekich krajów i trzeba zbrojnie interweniować  i podzieli los Syrii). Pod przykrywką wirusa zwykli ludzie stracą wszystko.

Tak samo u nas,patrole ponoć jeżdżą po ulicach i sprawdzają wszystkich czy przestrzegają kwarantanny,gdzie chodzą itd. Przejechałem dziś kilkadziesiąt kilometrów pomagając siostrze ogarnąć komputery dla niej i jej dzieci,będąc w 2 miastach które przejechałem w każdą stronę dwukrotnie,nie zauważyłem żadnego patrolu. Wszystkie radiowozy były zaparkowane pod komisariatami...

 

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...