Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Od piątku wieczór jestem w kraju. Schodząc z promu w Gdyni dwóch panów strażaków sprawdziło mi temperaturę, kolejny pan ze straży granicznej wypełnił informację w systemie gdzie będę odbywał kwarantannę i zapisał mój numer telefonu. To było wszystko i mogłem spokojnie jechać do domu.

Dzisiaj mamy poniedziałek, a u mnie jak nic nie było tak nie ma. Żadnej kontroli i żadnego smsa z kodem do uruchomienia "obowiązkowej" aplikacji kwarantanna domowa. Ciekawe czy jak dostanę smsa w piątek albo za dwa tygodnie to kwarantanna będzie liczona od daty smsa??

Niestety ale kolejny raz widzę że w naszym kraju nic a nic nie zmieniło się na lepsze, jak burdel był tak jest nadal.

Musisz sam zadzwonić do sanepidu, wiem bo Szwagierka tak miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

Tak zapytam, to promy pływają nadal:co:

Tak, pływają ponieważ cargo jeździ bez przeszkód, ale jest zdecydowanie bardzo mały ruch. Na promie którym płynąłem było łącznie chyba 47 pasażerów z czego 30 kilka osób to kierowcy ciężarówek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szafa napisał:

Musisz sam zadzwonić do sanepidu, wiem bo Szwagierka tak miała.

Nie zamierzam ich wyręczać, po coś te moje dane do systemu wpisywali... oczywiście siedzę w domu przez 14 dni i spokojnie czekam na rozwój sytuacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MaTeo85 napisał:

Nie zamierzam ich wyręczać, po coś te moje dane do systemu wpisywali... oczywiście siedzę w domu przez 14 dni i spokojnie czekam na rozwój sytuacji :) 

No nie do końca, szawgierka też była spisana na granicy ale jak dodzwoniła się do sanepidu po paru dniach dostała zje**** dlaczego tak późno itp. Dopiero od zgłoszenia policja sprawdzała czy są w domu, aha kwarantanna była liczona nie od dnia przekroczenia granicy ale od dnia zgłoszenia do sanepidu.

Zrobisz jak uważasz, ale moim zdaniem nie ma sensu walczyć, faktycznie jeśli jesteś zdrowy luz, ale niech nie daj boże coś wyskoczy, chcesz mieć jakieś dodatkowe problemy że nie wykonałeś głupiego telefonu do sanepidu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie ma obowiązku zgłaszania do sanepidu, ale warto to zrobić.

Na granicy nikt nie informuje o takiej konieczności.

Tym bardziej nic na ten temat nie ma w ulotce którą dostaje się na granicy.

Warto samemu zgłosić dla świętego spokoju.

Apki nie instalować,odsiedzieć swoje i tyle.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wojciech1810 napisał:

Poczytajcie w sieci. Corona wirus= sieć 5g

pexels-photo-97494.jpg
ANTYWEB.PL

Znalazły się przy tym osoby tak mocno o tym przekonane o związku 5G z Covid-19, że pod osłoną nocy podpaliły cztery wieże nadawcze w Wielkiej Brytanii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zaczęła się globalna cenzura ?

Niewygodne informacje są kasowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Nie zamierzam ich wyręczać, po coś te moje dane do systemu wpisywali... oczywiście siedzę w domu przez 14 dni i spokojnie czekam na rozwój sytuacji :) 

Dowód przekroczenia granicy Ty  masz i oni mają , papiery wypełnione  --- po14 dniach mogą Ci naskoczyć. Kuwa bałagan i bylejakośc polska jak zwykle! :guma:

 

Tymczasem w związku z korona wirusem , po trupach do celu / jak pisałem wyżej/bo w poprzednim głosowaniu 2 godziny wcześniej zabrakło jednego głosu . Dla wyjaśnienia nie bedą to wybory tajne jakie zapewnia konstytucja RP tylko przez Pocztę a tym samym bedzie to parodia wyborów.

Mjg1MDAyYgsGUzt3bgJvHkULby0oW2FIEhN3Zm5J
WIADOMOSCI.WP.PL

Koronawirus w Polsce. Prawo i Sprawiedliwość nie poddaje się i chce zmienić przepisy dotyczące głosowania korespondencyjnego. Złożyło kolejny projekt, którym Sejm na zająć się jeszcze w poniedziałek.
 
wartank.gif  
Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Dowód przekroczenia granicy Ty  masz i oni mają , papiery wypełnione  --- po14 dniach mogą Ci naskoczyć. Kuwa bałagan i bylejakośc polska jak zwykle! :guma:

Masz o ile zrobiłeś sobie zdjęcie tego co wypełniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, krzysiek_f napisał:

Masz o ile zrobiłeś sobie zdjęcie tego co wypełniłeś.

Bilet promowy z datą jest dowodem przekroczenia granicy . Skoro danego dnia ją przekroczył to 14 dni od tej daty powinien być poddany kwarantannie. 'Komitet powitalny ' przy , którym wypełniał był na granicy bo maja taki obowiązek wydany przez naszego supermegapremiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję w kolejce do sklepu i przede mną pracownik wpuszczający ludzi rozmawia z kobitką. Mówi do niej, że planują wprowadzić obowiązkowe noszenie maseczek ? Na co babeczka odpowiada: "Co za debile. To teraz będziemy się zarażać sami od siebie...". Nie dałem rady opanować emocji i śmiejąc się wykrzyknąłem: "Qrwa nie wierzę" ? Od razu się zrobiło weselej na parkingu ?

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hugo napisał:

Stoję w kolejce do sklepu i przede mną pracownik wpuszczający ludzi rozmawia z kobitką. Mówi do niej, że planują wprowadzić obowiązkowe noszenie maseczek ? Na co babeczka odpowiada: "Co za debile. To teraz będziemy się zarażać sami od siebie...". Nie dałem rady opanować emocji i śmiejąc się wykrzyknąłem: "qr** nie wierzę" ? Od razu się zrobiło weselej na parkingu ?

eek2.gif  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszą te pseudo maseczki robione z byle czego.

Stara szmata, używana skarpeta,przeprany stanik czy majtki.

One od niczego i przed niczym nie chronią więc sens ich używania jest bezcelowy.

Wystarczy wbić hasło na YT z takim testem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie mają chronić ciebie tylko innych przed twoim pluciem.
W wielu krajach azji jest taka praktyka, że jak ktoś jest przeziębiony to sam z siebie nosi maseczke aby nie zarażać innych.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8XIk9kpTURBXy82YjlhNjg5YWIwNWJlYTM4ZTQyY
BUSINESSINSIDER.COM.PL

Późnym wieczorem w poniedziałek Sejm uchwalił ustawę ws...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hugo napisał:
8XIk9kpTURBXy82YjlhNjg5YWIwNWJlYTM4ZTQyY
BUSINESSINSIDER.COM.PL

Późnym wieczorem w poniedziałek Sejm uchwalił ustawę ws...

 

Szopka, bo w senacie nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hugo napisał:
8XIk9kpTURBXy82YjlhNjg5YWIwNWJlYTM4ZTQyY
BUSINESSINSIDER.COM.PL

Późnym wieczorem w poniedziałek Sejm uchwalił ustawę ws...

 

Jesteśmy w czarnej doopie jeśli chodzi o demokrację , respektowanie postanowień konstytucji sprawiedliwość i prawo nie istnieje i są pojęciami obcymi , nie mającymi żadnego znaczenia  w języku polskim. Polska się wali ludzie , waaaali ....

Wybory już są wygrane dla pisu a poczytajcie jak to bedzie wyglądać 

iTaktkuTURBXy8yMjhkY2U1ZC00OTVlLTQ0OTItY
WIADOMOSCI.ONET.PL

Sejm przegłosował projekt ustawy w sprawie wyborów korespondencyjnych. Ustawa zakłada, że jeśli na terytorium Polski ogłoszono stan epidemii, marszałek Sejmu może zarządzić zmianę...

To bedzie cyrk stulecia ...................

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz wiecie dlaczego takie poteżne panstwo jak Polska w XVIII - tym wieku posypało sie jak domek z kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Emejcz napisał:

One nie mają chronić ciebie tylko innych przed twoim pluciem.

Zadałeś sobie trud i zerknąłeś na test ???

Nawet ten byle jaki z użycie sprayu ???

Sądzę po twoim wpisie że nie, bo masz to gdzieś.

Nie obchodzi cię to.

Ważny hejt.

Pooglądaj, potem wyraź opinię.

Powodzenia ze skarpetą.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...