Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Debilizm TVP osiągnął Himalaje głupoty a ten  kto wierzy w i tak w bez znaczenia gdybanie nie ma mózgu . 

Polowania na kolarzy nie da się skomentować , nikt by w to nie uwierzył gdyby nie filmiki.

tearhair.gif

 

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

000A0BP6YM9D3CJL-C411.jpg
WWW.RMF24.PL

Ani bawełniane, ani chirurgiczne maseczki nie zatrzymują koronawirusa pochodzącego od kaszlących, chorych na COVID-19 pacjentów - piszą na łamach czasopisma "Annals of Internal Medicine" koreańscy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów miał może jakieś nieprzyjemności z powodu mycia auta na bezdotykowej ?? W drodze powrotnej z pracy chciałbym choć trochę auto opłukać ale nie bardzo chcę po sądach latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa co głośno było to ludzie na kwarattannie myli sobie auto.

Zaś reszta zaczęła fikac za mają w d*pie zakazy i skończyło się swistkiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gregorski3 napisał:

Czy ktoś z kolegów miał może jakieś nieprzyjemności z powodu mycia auta na bezdotykowej ?? W drodze powrotnej z pracy chciałbym choć trochę auto opłukać ale nie bardzo chcę po sądach latać.

Mandat dostaniesz, ale nie masz prawa go przyjąć, tzn i tak skończy się w sądzie na rozprawie (pewnie zbiorowej sądząc po skali ułomności) którą z palcem, nie powiem gdzie,  wygrasz. Jest już kilka opinii prawników, którzy oficjalnie wypowiadali się, że mandaty za bieganie/spacerowanie/wymianę opon/mycie auta, przejażdżkę rowerem są bezprawne i nie podlegają żadnemu uzasadnieniu, o ile nie został wprowadzony stan wyjątkowy lub nie jesteśmy podjęci kwarantanną.

 

Ja osobiście dziennie jeździłbym na myjnie i za każdym razem nie przyjmował bym mandatu a kierował sprawę do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gregorski3 napisał:

Czy ktoś z kolegów miał może jakieś nieprzyjemności z powodu mycia auta na bezdotykowej ?? W drodze powrotnej z pracy chciałbym choć trochę auto opłukać ale nie bardzo chcę po sądach latać.

Musisz się dobrze tłumaczyć jak by podjechali, a oni itak jakiś przepis pewnie znajdą. Także loteria. Teraz przejeżdżałem, na obwodnicy Tarnowskich Gór normalna myjnia dotykowa że tak nazwę działa. Jest kolejka aut, akurat chłopaki radiowóz myli policjantom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak się trafi chyba i jak się delikwenci zachowują.
Jak ktoś zacznie sapać i się wykłócać to zwiększa swoje szanse na mandat.


Sam dziś przejeżdżałem i chciałem umyć, bo sporo osób myło, ale póki co się wstrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro niby mają dać znać co dalej "zalecają" więc poczekam jak się sytuacja ułoży i może w piątek po 22 jak będę wracał z pracy to ogarnę trochę auto bo aż boli jak na nie patrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę parodia, bo jak masz brudne tablice i światła to też mandat mogą dać.
Jednakże nie spodziewaj się poluzowania.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały film chciałbym zobaczyć.

W tej sytuacji nic nie wiadomo. Równie dobrze rodzic mógł siedzieć z dziećmi na placu zabaw i z tego się to wszystko wzięło.

Nie oceniałbym pochopnie zasadności interwencji, co innego zachowanie milicjanta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na myjni byłem,myłem auto aż furczało. Wszystkie stanowiska na myjni zajęte były,media dostały chyba prykaz straszyć obywateli. Sęk w tym że podczas okupacji wojennej Polacy mieli w 4 literach większość zakazów od okupantów,a co dopiero podczas nadmuchanej afery wirusowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bylejakośći polskiej

MzI2NDY2YhsoUDh3dklvDmsIbC0wEGFYPBB0ZnYC
FINANSE.WP.PL

Zakaz wymiany opon, mycia samochodów czy wstępu do lasu – Polacy słusznie podnoszą, że takie ograniczenia są wprowadzane wbrew prawu i zdrowemu rozsądkowi. Podobne absurdy rozcieńczają sens walki z...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam może i się nie znam, ale mandatu jako samozatrudniony nie przyjąłbym ani za myjnie, ani za zmianę kół :decayed: 

Policja wyżej także, ma prawo, a wręcz obowiązek dbać o wizerunek swojego wyposażenia w tym radiowozu czy munduru, więc nie rozumiem nad czym się tak ludzie podniecają w tych internetach :) 

 

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dziś rzecznik KGP tlumaczył, że ukarani naruszyli zakaz zgromadzeń. Jedni na myjni zrobili sobie spotkania. Mimo zwrócenia uwagi pyskowali, gestykulowali a zamiast się rozejsc kontynuowali. Inni z kolei biegali po parkach pośród innych osób itp. Natomiast karać kogoś za skorzystanie z usług  wymiany opon podczas gdy zakłady są oficjalnie otwarte i nie ma zakazu korzystania z tych usług jest czystym ku.....Chcesz zachować bezpieczeństwo na drodze i jeszcze obrywasz. Wszystko przez nieostre przepisy. Niby pewne czynności nie są zakazane ale ministrowie zalecają, rekomenduja, żeby się od nich powstrzymać. To powoduje niejasności, chaos i brak szacunku dla prawa. Ponoć jakieś kolejne zaostrzenia restrykcji szykują. Btw. ciekawe jak będzie z przeglądami rejestracyjnymi. Na razie Stacje kontroli działają normalnie ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumowski-zapowiada-zlagodzenie-zakazow-
WIADOMOSCI.RADIOZET.PL

Powoli będziemy poluzowywać restrykcje w gospodarce –...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...