Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kontrowersyjnych praktykach policjantów doniósł adwokat Jakub Michalski

Zapewne miejscowy żul lub redaktorzyna szukający sensacji.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest fake newsów że powinni z urzędu dawać 100 tys zł kary dawać za fałszywe informacje,zdaje się iż mieli coś takiego wprowadzać ale ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozmawiałem z Kolega który mieszka od 15 lat na pólnocy Włoch nad jeziorem Garda

mówił mi że pod jednym ze szpitali w Weronie stoi ok 300 porzuconych aut, sa to samochody ludzi którzy przyjechali do szpitala ale już z niego nie wyszli 

u nas jest jeszcze spokojnie ale tam jest czarna rozpacz, ludzie biegają po mieście jak szczury

umierają starzy młodzi zdrowi chorzy, ch...uj wiadomo czym to gów..no sie kieruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam te filmiki, czytam te ludzkie wypociny......i zastanawiam się, gdzie w ludziach podział się zdrowy rozsądek:facepalm::facepalm::facepalm:

Zamiast skupić się na zdrowym i bezpiecznym podejściu do sprawy, to nagrywają filmiki, prowokują policjantów i wytykają im luki w rozporządzeniach, które ustanawia rząd nie oni:facepalm::facepalm:

Jaka jest policja, jaki jest rząd - to indywidulna sprawa. Ciężko trochę sobie odpuścić i odczekać tą sytuację......albo przynajmniej przyjąć na klatę uwagi policjantów, nie przyjąć mandatu i po temacie. 

Brak słów na polskie społeczeństwo:hi:

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, grzes283 napisał:

Jaka jest policja, jaki jest rząd - to indywidulna sprawa

Nie masz pojęcia kto jest przyjmowany do policji.

Nie chciał byś się spotkać nawet z jednym takim typem jak na filmiku.

i nie życzę nikomu takiej sytuacji..

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie wiem, ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi. 

Ale zastanawiam się nad tymi wszystkimi ludźmi, co celowo prowokują sytuację tylko po to by nakręcić filmik, wrzucić go do internetu i upodlić jeszcze bardziej tych, którzy i tak mają przesrane w Polsce. Czy Polak jest aż tak głupi, że nie może zrozumieć zaistniałej sytuacji. Zgodze się, że policja mogłaby trochę bardziej podchodzić na luzie do sytuacji. Ale nie wiadomo jak taka interwencja wyglądała na początku. Z reguły wszyscy pokazują filmiki w wygodnych dla siebie scenach - i taki tu obiektywizm.

Nie powinno się jechać na myjkę - wiem, ale pojadę, umyję auto. Jeśli podejdzie do mnie patrol, to nie będę nagrywał i wrzucał do sieci filmików z interwencji, która w moim odczuciu jest bezsensu, tylko wyraże swoje zdanie, nie przyjmę ewentualnego mandatu i tyle. Zrobie to świadomie, bo uważam że niektóre sytuacje nie zagrażają ani mi, ani nikomu innemu. Ale są jakieś rządowe zarządzenia i nie będę dyskutował, czy one mają sens, czy nie. Setki sklepów pod domem, ale ludzie jeżdzą do innych miast na zakupy - absurd, którego u roszczeniowych Polaków nie brakuje. Później nagrywanie filmików, wrzucanie do sieci i hejt na rząd, policję i wszystkich do okoła, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczyniają się do zatrzymania tego ścierwa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, grzes283 napisał:

Tak przeglądam te filmiki, czytam te ludzkie wypociny......i zastanawiam się, gdzie w ludziach podział się zdrowy rozsądek:facepalm::facepalm::facepalm:

Zamiast skupić się na zdrowym i bezpiecznym podejściu do sprawy, to nagrywają filmiki, prowokują policjantów i wytykają im luki w rozporządzeniach, które ustanawia rząd nie oni:facepalm::facepalm:

Jaka jest policja, jaki jest rząd - to indywidulna sprawa. Ciężko trochę sobie odpuścić i odczekać tą sytuację......albo przynajmniej przyjąć na klatę uwagi policjantów, nie przyjąć mandatu i po temacie. 

Brak słów na polskie społeczeństwo:hi:

Dokładnie.

Po co robić zamieszanie,przecież to nie jest wina władzy że musi zrobić Tak a nie inaczej.

Każdy się śmieje,wiadomo bo to zabawne jest ale większość z tych heheszkow nie wie jacy ludzie są zjebani i potrafią specjalnie prowokować i robią to z premedytacją...

Polecam iść na 3 lata w sluzbu mundurowe i wtedy bynajmniej co 2 powie że robota dla debili.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymać w okładce, nie giąć, nie niszczyć,dwa lata będzie służyć. :decayed:

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Fido napisał:

Trzymać w okładce, nie giąć, nie niszczyć,dwa lata będzie służyć. :decayed:

01.jpg

Poszło w świat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fido napisał:

Trzymać w okładce, nie giąć, nie niszczyć,dwa lata będzie służyć. :decayed:

 

1;03 oryginał . :laughing2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto posłuchać relacji lekarzy, pielęgniarek z USA, UK, Niemiec. Jest duża liczba głosów, że coś im się nie dodaje w tej pandemii. Szpitale w dużej części puste, skuteczność testu zakrawa o rzut moneta (stąd przypadki, że mąż chory a żona zdrowa), wszystkie zgony przypisuje się wirusowi - historia pielęgniarki w skrócie : leżał pacjent z zaawansowanym rakiem, zmarł na koniec jej zmiany. Przychodzi na drugi dzień sprawdza kartę a tam covid jako przyczyna. Wszytko to jest grubymi nićmi szyte.

Mam znajomych w Norwegii. Ludzie normalnie chodzą na spacery. Otwarte bary, ludzie spacerują po lasach i udają się w góry dla zachowania kondycji. Policja miła i pomocna. Jedyne co można zauważyć to fakt, że ludziska starają się zachować choć minimalny odstęp od innych. To co się u nas teraz wyprawia to patologia. Coraz więcej jest filmików z udziałem psiarni przekraczającej swoje uprawnienia. Minister zdrowia twierdzi, że przesuwamy to wszystko tylko w czasie i izolacja potrwa jeszcze tygodnie. Doprowadzą ten kraj do ruiny, no i bankowo więcej ludzi umrze z powodu braku leczenia (sercowcy, chorzy na raka, dializy itp) niż z powodu covid. Jak dla mnie ta cała pandemia to ściema i grubszy temat.

Edytowane przez Randor
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Randor napisał:

Warto posłuchać relacji lekarzy, pielęgniarek z USA, UK, Niemiec. Jest duża liczba głosów, że coś im się nie dodaje w tej pandemii. Szpitale w dużej części puste, skuteczność testu zakrawa o rzut moneta (stąd przypadki, że mąż chory a żona zdrowa), wszystkie zgony przypisuje się wirusowi - historia pielęgniarki w skrócie : leżał pacjent z zaawansowanym rakiem, zmarł na koniec jej zmiany. Przychodzi na drugi dzień sprawdza kartę a tam covid jako przyczyna. Wszytko to jest grubymi nićmi szyte.

Mam znajomych w Norwegii. Ludzie normalnie chodzą na spacery. Otwarte bary, ludzie spacerują po lasach i udają się w góry dla zachowania kondycji. Policja miła i pomocna. Jedyne co można zauważyć to fakt, że ludziska starają się zachować choć minimalny odstęp od innych. To co się u nas teraz wyprawia to patologia. Coraz więcej jest filmików z udziałem psiarni przekraczającej swoje uprawnienia. Minister zdrowia twierdzi, że przesuwamy to wszystko tylko w czasie i izolacja potrwa jeszcze tygodnie. Doprowadzą ten kraj do ruiny, no i bankowo więcej ludzi umrze z powodu braku leczenia (sercowcy, chorzy na raka itp) niż z powodu covid. Jak dla mnie ta cała pandemia to ściema i grubszy temat.

To przejdź się do najbliższego szpitala przekształconego w zakaźny. Nie bałbyś się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tamtym tygodniu w Ostródzie, od tak kto chce tam sobie nie wejdzie. Bałem się ale co to zmienia? Nikomu bać się nie zabraniam, pisze tylko o zdrowym rozsądku. To co się wyprawia nie jest współmierne do zagrożenia. Robią nas w c**ja. Takie jest moje zdanie. Z jednej strony dobrze żebym się mylił, a z drugiej nie. Wirus jakiś jest. Moja przyszywana siostra pracuje w jakimś tam instytucie we Wrocławiu. Dopuszcza leki do obiegu czy coś takiego. Twierdzi, że miała styczność z nowym typem zapalenia płuc już jakoś październik/listopad tamtego roku ale to nie jest jakaś masakra (oficjalnie już mówią, że Covid mógł być u nas już w grudniu/styczniu, nieoficjalnie wcześniej).  Twierdzi też, że media nakręcają to minimum x10 i będzie z tego więcej szkody niż pożytku.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...