Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Lufthansa A330-300.jpg
WWW.PASAZER.COM

Z powodu światowej pandemii koronawirusa (COVID-19) Lufthansa...

Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba wyszło by taniej Lot wysłać niż  Antonowa....ale nie było by takiej propagandy....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Wandej napisał:

Ktoś normalny czyli? Ja nie widzę w tym burde.. znaczy sejmie nikogo takiego. W dobie tego wirusa już najbardziej mnie wkurza oglądanie tv. Na TVN - cisną tylko na rząd i na pis i to te przykładne gwiazdy co po pijaku ludzi rozjeżdzają. TVP- opozycja zła a nasze pństwo potęgą będzie nie długo większą od ruskich czy usa. Polsatu niestety nie da się oglądać w ogóle. Człowiek nie może obejrzeć obiektywnych wiadomości które pomogłyby ustosunkować się do tej zarazy. Z informacji w internecie wychodzi że zaraz będziemy sterowani po podaniu szczepionki:facepalm: Żygam już napływem tego bełtoku.

Ja się na polityce nie znam, telewizji nawet w domu nie mam, ale z tego co słuchałem wywiadów z poza TV to Hołownia dość mądrze gada i o tych złodziejach, burdelu w Państwie i o faktycznych problemach typu : Brakuje maseczek w szpitalach, a Duda wydurnia się na Tik Toku, będąc marionetką Kaczyńskiego. A co do zarazy, ja od jakiegoś tygodnia przestałem to śledzić. Robię co trzeba, siedzę w domu, wpływu na nic więcej nie mam, a tracić nerwy na codzienne liczenie ofiar już mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JawoR36 napisał:

Ja się na polityce nie znam, telewizji nawet w domu nie mam, ale z tego co słuchałem wywiadów z poza TV to Hołownia dość mądrze gada i o tych złodziejach, burdelu w Państwie i o faktycznych problemach typu : Brakuje maseczek w szpitalach, a Duda wydurnia się na Tik Toku, będąc marionetką Kaczyńskiego. A co do zarazy, ja od jakiegoś tygodnia przestałem to śledzić. Robię co trzeba, siedzę w domu, wpływu na nic więcej nie mam, a tracić nerwy na codzienne liczenie ofiar już mi szkoda.

Dobrze prawisz.

Tak myślałem że jak dojdzie do wyborów to naj będzie nie "isc" po to by frekwencji nie było ale to jest mało prawdopodobne..

Więc zostaje oddać swój głos i tutaj pytanie na kogo...

Hołownia wiadomo katolik czego się nie wstydzi ale też nie podbija poczynań Rydzyka,ogólnie mądry lep ma i chyba najbardziej warty aby nas reprezentować.

Niestety na Andrzeja już mi się nawet patrzę nie  chce tak jak na pisiorów chodź sam głosowałem na tą bandę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wesz82 napisał:

Dobrze prawisz.

Tak myślałem że jak dojdzie do wyborów to naj będzie nie "isc" po to by frekwencji nie było ale to jest mało prawdopodobne..

Więc zostaje oddać swój głos i tutaj pytanie na kogo...

Hołownia wiadomo katolik czego się nie wstydzi ale też nie podbija poczynań Rydzyka,ogólnie mądry lep ma i chyba najbardziej warty aby nas reprezentować.

Niestety na Andrzeja już mi się nawet patrzę nie  chce tak jak na pisiorów chodź sam głosowałem na tą bandę.

 

W ramach ciekawostki - frekwencja na wyborach nie ma znaczenia. Może iść nawet jedna osoba i wybory będą ważne.

Jedyna opcja bez stanu wyjątkowego - wycofanie się wszystkich kandydatów żeby został sam Duda. Wtedy wybory będą musiały zostać powtórzone w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Randor napisał:

Już wrzucają info na grupach że spada ilość robionych testów i robimy ich zaledwie 2x więcej nic Białoruś która ma tego wirusa kompletnie w d*pie.

Ilość testów spadła przez święta. Wczoraj już wzrosła do normalnego poziomu stąd też wyższy wskaźnik zachorowań. Wszystko w normie, testy wykonują ludzie, którzy też np. chcą zjeść jajko i mieć dwa dni wolnego.

19 godzin temu, wesz82 napisał:

Ostatnio dostałem info że u nas test na corone robię się wpierw dla 16 próbek na raz(ponoć więcej już nie jest miarodajna)jeżeli wśród tych 16 jest pozytyw to badają każdego z tych 16 osobno.

Ile A tym prawdy to nie wiem...

Tego nie wiedziałem ale to by tlumaczyło skąd zwiększyła się maksymalna dobowa ilość przeprowadzanych testów. Pomysł zaczerpnięty od Niemców, oni 2-3 tygodnie temu tak samo zaczęli robić :)

15 godzin temu, black4 napisał:

Dokładnie tak jak piszę kolega Randor. 

Coś tu się ewidentnie nie zgadza .

Niby szaleje śmiertelny wirus a większość osób z którymi mam kontakt ani nie słyszała ,żeby ktoś z ich rodzin miał wskazane objawy ani ich znajomi itp.

Po raz kolejny jesteśmy "zieloną wyspą"?

Mój dobry kumpel z Krakowa miesiąc temu pracował w jednym boksie z osobą chora na koronawirusa. Dzięki temu, że Polacy zachowują dystans do siebie i środki higieny osobistej zaraziła się tylko jedna osoba z tego boksu. Wszyscy zostali przebadani - łącznie z 60 osób.

14 godzin temu, black4 napisał:

To jeszcze wisienka na torcie.

Zgadnijcje jakie projekty proceduje sejm podczas stanu światowej pandemii i nadchodzącego kryzysu ekonomicznego:

W polskim sejmie jest coś takiego, że projekty można odkladać na jakiś wyznaczony czas. Zgadnij którym projektom wczoraj konczyl sie deadline? O tym, ze beda na tapete brali projekt ustawy antyaborcyjnej slyszalem w radiu (rmf) juz z dwa tygodnie temu.

12 godzin temu, Wandej napisał:

 Człowiek nie może obejrzeć obiektywnych wiadomości które pomogłyby ustosunkować się do tej zarazy.

Ostatnio ogladałem jakieś wiadomośc chyba na TTV i calkiem spoko byly pod wzgledem merytorycznym - przedstawili w skrocie co wydarzylo sie w kraju bez zbednego slowotoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JawoR36 napisał:

A co do zarazy, ja od jakiegoś tygodnia przestałem to śledzić. Robię co trzeba, siedzę w domu, wpływu na nic więcej nie mam, a tracić nerwy na codzienne liczenie ofiar już mi szkoda.

Ja tylko na wykresy patrzę i sam wyciągam wnioski ;-) Oraz czytam tweety MZ. Same informacje bez lania wody.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, trepek napisał:

 

Mój dobry kumpel z Krakowa miesiąc temu pracował w jednym boksie z osobą chora na koronawirusa. Dzięki temu, że Polacy zachowują dystans do siebie i środki higieny osobistej zaraziła się tylko jedna osoba z tego boksu. Wszyscy zostali przebadani - łącznie z 60 osób.

 

Proste. Co społeczeństwo to inne zachowania i rozwój choroby. Spójrzmy na usa. Tam sam Nowy York przerasta Wuhan pod wzgledem zarażonych okrutnie. Miasta podobnej wielkości. Podejście do tematu też się liczy. Widzę że jest siła w narodzie i chęć pokonania tego. Także skupcie się na bezpieczeństwie swoim i bliskich a nie na propagowaniu filmików na youtube które nikomu wyzdrowieć nie pomogą:hi:

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ccek9kpTURBXy8zMWUxMDJlNzYwODdlMmI5MTQ2M
BUSINESSINSIDER.COM.PL

Przez kryzys koronawirusa tempo prawodawstwa jest wysokie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hugo napisał:
Ccek9kpTURBXy8zMWUxMDJlNzYwODdlMmI5MTQ2M
BUSINESSINSIDER.COM.PL

Przez kryzys koronawirusa tempo prawodawstwa jest wysokie...

 

Wydoją nas do cna. Gwarantuje. Po wygranych wyborach doj**ią nam z ostrej rury. Już słyszy się o pomysłach przedłużenia tygodnia pracy z 40 do 60h. Coś czuje, ze po tej całej pseudo pandemii obudzimy się w innym świecie. Oczywiście gorszym.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wandej napisał:

Proste. Co społeczeństwo to inne zachowania i rozwój choroby. Spójrzmy na usa. Tam sam Nowy York przerasta Wuhan pod wzgledem zarażonych okrutnie. Miasta podobnej wielkości. Podejście do tematu też się liczy. Widzę że jest siła w narodzie i chęć pokonania tego. Także skupcie się na bezpieczeństwie swoim i bliskich a nie na propagowaniu filmików na youtube które nikomu wyzdrowieć nie pomogą:hi:

Święte słowa. W sianiu propagandy i pier**le....niu bez ładu i składu mamy miejsce na podium:polew:

Rząd mógł w ogóle nie wprowadzać żadnych obostrzeń. Nie było by powodu do siania fermentu za fikcyjne mandaty,  za cenę maseczek i rękawiczek i Bóg wie co jeszcze Polak wrzuciłby do tego wora.

Ale teraz by było z pewnością kilkanaście tysięcy chorych i być może kilka tysięcy zgonów - czy to by pasowało Polakom???

Dobrze, że my więcej gadamy aniżeli robimy, dzięki temu większa i mądrzejsza część społeczeństwa, nawet Ci, którzy hejtują ten stan w pewnym stopniu stosują rządowe zalecenia i nie jesteśmy drugimi Stanami.

Zdrowia chłopy!!!

Edytowane przez grzes283
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie rozplanowali że maseczki i obostrzenia potrwają nawet półtora roku ,do czasu wynalezienia szczepionki....?

Nie wiem na jakiej podstawie wyliczyli ten czas trwania pandemonium,może i z pomocą jasnowidza z Człuchowa. Poza tym od kiedy istnieją działające szczepionki na wirusy które mutują bez przerw? Ktoś wziął niezłą $$$ od koncernów farmaceutycznych.

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Randor napisał:

Wydoją nas do cna. Gwarantuje. Po wygranych wyborach doj**ią nam z ostrej rury. Już słyszy się o pomysłach przedłużenia tygodnia pracy z 40 do 60h. Coś czuje, ze po tej całej pseudo pandemii obudzimy się w innym świecie. Oczywiście gorszym.

Pod nieoficjalnym przywództwem Kim Jar Kacza na pewno. Teraz wybory są najważniejsze aby się odbyły bo wygrany już jest. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do użytkowników którzy jeżdżą za granice np. Do Austrii, jest jakaś możliwa droga tranzytu przez czechy albo slowacje dla osobówek? Czy nie wpuszczają nic, i czy nie wiecie do kiedy tak ma być? Z tego co wyczytałem to Słowacja ma miec granice zamknięte do 7 maja... macie jakies info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ostrry napisał:

Mamy kryzys zdrowotny, później może być kryzys gospodarczy, a jeszcze później może być kryzys zadłużeniowy, bo przecież to wszystko jest zasypywane dużą ilością gotówki.Nie wiadomo jak to będzie w przyszłości wyglądało, Ci co mają jakieś zobowiązania np kredyty powinni się zastanowić nad jakimś ubezpieczeniem od utraty kapitału.Ubezpieczenie od utraty dochodu. Tak, aby to ubezpieczyciel przejął na siebie obowiązek spłaty, w sytuacji w której doszłoby do utraty pracy, utraty źródła dochodu z nie naszej winy.

W obecnej sytuacji mało który ubezpieczyciel zgodzi sie na takie ubezpieczenie, lub będzie ono horrendalnie drogie.

7 godzin temu, Morven napisał:

A ja mam pytanie do użytkowników którzy jeżdżą za granice np. Do Austrii, jest jakaś możliwa droga tranzytu przez czechy albo slowacje dla osobówek? Czy nie wpuszczają nic, i czy nie wiecie do kiedy tak ma być? Z tego co wyczytałem to Słowacja ma miec granice zamknięte do 7 maja... macie jakies info?

A jaki jest sens? Wyjechać na kilka dni aby potem siedzieć 2 tygodnie w przymusowej kwarantannie? Z tego co wiem to przez Niemcy już nie przejedziesz w celach rekreacyjnych. Jedynie jak jest to w ramach pracy lub nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ostrry napisał:

Mamy kryzys zdrowotny, później może być kryzys gospodarczy, a jeszcze później może być kryzys zadłużeniowy, bo przecież to wszystko jest zasypywane dużą ilością gotówki.Nie wiadomo jak to będzie w przyszłości wyglądało, Ci co mają jakieś zobowiązania np kredyty powinni się zastanowić nad jakimś ubezpieczeniem od utraty kapitału.Ubezpieczenie od utraty dochodu. Tak, aby to ubezpieczyciel przejął na siebie obowiązek spłaty, w sytuacji w której doszłoby do utraty pracy, utraty źródła dochodu z nie naszej winy.

O święta naiwności,  w momencie zaistnienia  ryzyka żaden ubezpieczyciel nie wyjdzie z takim produktem na rynek. O innych sprawach też nie masz zielonego pojęcia tak jak nasi  miłościwie panujący p(osłowie) i ich doradcy po szkółkach niedzielnych . Dla nich przychód dochód ,  10 zatrudnionych, ubezpieczonych to wsio ryba.  Ale takie są skutki oglądania TV gdzie jest więcej ględzenia niż mówienia do ludzi o robieniu nie wspomnę. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejną ciekawą informacje o tym że Trump walczy z B. Gatesem i WHO o ukrywanie prawdy i sianie paniki na świecie,byle tylko sprzedać szczepionkę.

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki swinder ktos potwierdzi oficjalnie..

Wydaje mi się że jak ktoś robi taki przekręt to liczy się z tym że nawet te najważniejsze służby typu FBI czy Strażnik Teksasu mogą im skoczyć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Langista napisał:

A jaki jest sens? Wyjechać na kilka dni aby potem siedzieć 2 tygodnie w przymusowej kwarantannie? Z tego co wiem to przez Niemcy już nie przejedziesz w celach rekreacyjnych. Jedynie jak jest to w ramach pracy lub nauki.

Tylko, że na granicy żadnej kontroli nie spotkasz. Osoby jadące do Niemiec sami muszą się zgłosić do odpowiednich służb po kwarantanne ? W praktyce chyba każdy domyśla się, ile osób zgłasza się. Prędzej sąsiad Was wyręczy.

W dniu 17.04.2020 o 09:43, Morven napisał:

A ja mam pytanie do użytkowników którzy jeżdżą za granice np. Do Austrii, jest jakaś możliwa droga tranzytu przez czechy albo slowacje dla osobówek? Czy nie wpuszczają nic, i czy nie wiecie do kiedy tak ma być? Z tego co wyczytałem to Słowacja ma miec granice zamknięte do 7 maja... macie jakies info?

Do Austrii możesz jechać tylko przez Niemcy. Nie wiem jak Słowacja ale Czechy narazie nie mają w swoich planach otwierania granic (może dla osób jadących tranzytem coś ruszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...