Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem w PL ,  :rtfm: ..... :facepalm:

OTk3MDI2YDUKUTt3ZkltIEkJby0gEGN2HhF3ZmYC
WIADOMOSCI.WP.PL

Mimo epidemii koronawirusa w Polsce, działacze Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie zamówili mszę w intencji powodzenia prezydenta Andrzeja Dudy w wyborach 2020 r. Odbyła się ona w...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Adam87 napisał:

@dekiel 13 tak jak piszesz, tak jest dokładnie. :wink4:

Siedzę sobie w Lindesnes ,łowię ryby i jeszcze mi za to płacą. :guma:

Tak poważnie to w związku z powyższym żaden polski listonosz nie przyjedzie tu doreczyć mi karte wyborczą / jak i tysiącom innych/ i dzieki temu będziemy mieli   wybory zapewne min. równe i bezpośrednie jak stanowi konstytucja. Brawo oni. :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Siedzę sobie w Lindesnes ,łowię ryby i jeszcze mi za to płacą. :guma:

Tak poważnie to w związku z powyższym żaden polski listonosz nie przyjedzie tu doreczyć mi karte wyborczą / jak i tysiącom innych/ i dzieki temu będziemy mieli   wybory zapewne min. równe i bezpośrednie jak stanowi konstytucja. Brawo oni. :facepalm:

 

https://ewybory.msz.gov.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR-200429300.jpg?lastModified=2020042717
WWW.RP.PL

Państwowy operator już 22 kwietnia otrzymał za zgodą ministra cyfryzacji dane z rejestru PESEL potrzebne do przygotowania wyborów prezydenta – tę informację potwierdził resort cyfryzacji.

I tyle w temacie danych osobowych w naszym kraju :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fure to już można umyć, czy za to jest ciągle extra bonus ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamyk napisał:

fure to już można umyć, czy za to jest ciągle extra bonus ??

Można i zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamyk napisał:

fure to już można umyć, czy za to jest ciągle extra bonus ??

Myłem wczoraj i nie zostałem aresztowany ? Ruch na myjni był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To media nakręciły jakąś sensacje z tym myciem aut. Im mniej tych zakłamanych mediów człowiek ogląda tym spokojniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 14:22, Langista napisał:

Haha , mam wydzwaniać do konsula /jak i tysiące innych/ , podać pesel aby otrzymać zaśfiaszczenie potem sprawdzić czy jestem na liście i może zagłosować . Biurokracja jak za Gierka , a moje dane pofruną nie wiadomo gdzie i do kogo. A mieli to już gotowe w ....lutym jak widać.

Te wybory nie będą ani tajne , ani bezpośrednie , ani powszechne , ani równe.  :rtfm::thumbdown:

23 godziny temu, Kamyk napisał:

fure to już można umyć, czy za to jest ciągle extra bonus ??

Ja pierd..... gdzie ja się urodziłem. :facepalm:

Zostaję w Norwegii , inny świat wprawdzie też z wirusem ale normalny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dekiel 13 napisał:

Haha , mam wydzwaniać do konsula /jak i tysiące innych/ , podać pesel aby otrzymać zaśfiaszczenie potem sprawdzić czy jestem na liście i może zagłosować . Biurokracja jak za Gierka , a moje dane pofruną nie wiadomo gdzie i do kogo. A mieli to już gotowe w ....lutym jak widać.

Te wybory nie będą ani tajne , ani bezpośrednie , ani powszechne , ani równe.  :rtfm::thumbdown:

Ja pierd..... gdzie ja się urodziłem. :facepalm:

Zostaję w Norwegii , inny świat wprawdzie też z wirusem ale normalny .

Co Ty pleciesz, rejestrujesz się na stronie do danego okręgu wyborczego, po czym w dniu wyborów tam na nie idziesz. Nigdzie dzwonić nie trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zasady w Polsce:

- od 4 maja otwarte galerie handlowe, jedna osoba na 15 metrów kwadratowych. Wyłączone miejsce rekreacyjne i restauracje

- od 4 maja otwarcie hoteli i miejsc noclegowych. Ograniczona pozostaje działalność restuarcyjna i rekreacyjna

- od 4 maja otwarcie muzeów, galerii sztuki, bibliotek

- od 6 maja otwarcie żłobków i przedszkoli. Decyzję o otwarciu podejmą organy założycielskie, otwarcie z wymaganiami sanitarnymi

- od 4 maja przywrócenie rehabilitacji. Nie dotyczy to salonów masażu

Wciąż obowiązuje zasada zachowania dwóch metrów dystansu w przestrzeni publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Co Ty pleciesz, rejestrujesz się na stronie do danego okręgu wyborczego, po czym w dniu wyborów tam na nie idziesz. Nigdzie dzwonić nie trzeba. 

Czytałeś to ? Sam podlinkowałeś z resztą. https://pkw.gov.pl/uploaded_files/1582552752_informacja-glosowanie-za-granica-prezydent-2020-r-wersja-zmieniona.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dekiel 13 napisał:

No to Ci wyjaśnię. Masz na samym dole opcje rozpoczęcia rejestracji, jest to (jedna z trzech) elektroniczna forma zaświadczenia, wszystko robisz na tej stronie. Ja w ten sposób rejestrowałem się rok temu na wybory do Sejmu i nie przyszedł mi jeszcze żaden kredyt do spłaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Langista napisał:

No to Ci wyjaśnię. Masz na samym dole opcje rozpoczęcia rejestracji, jest to (jedna z trzech) elektroniczna forma zaświadczenia, wszystko robisz na tej stronie. Ja w ten sposób rejestrowałem się rok temu na wybory do Sejmu i nie przyszedł mi jeszcze żaden kredyt do spłaty ;)

Ok, ale mam swoje zdanie na ten temat .Oczywiście procedurę rejestracji znam . Ale ....

SyAktkpTURBXy8wNGE1YmJlNDFhMTg1NzgxY2Q2Z
WIADOMOSCI.ONET.PL

10 maja zbliża się wielkimi krokami. To wciąż najbardziej prawdopodobna data wyborów prezydenckich. Przynajmniej teoretyczna. Ale na jakiej podstawie odbędą się te wybory, kto je...

Bedzie cyrk jakiego nie było do którego dążą po trupach bo stracą władzę ale ciemny lud wszystko kupi .:thumbdown::facepalm:

Tyle politycznego off topu chociaż bądż co bądż powiązanego z sytuacją jaka jest obecnie,

 

Wracając do tematu w Norwegii otworzyli szkoły z klasami od 1-4.

Po rozmowach tutaj sprawa u nich z wirusem rozpoczęła się w marcu kiedy dużo norwegów wracało z nart w Austrii. Przyrost zachorowań dziennych szedł niesamowicie do góry.Nie wiedzieli na początku o co kaman przecież nie wracali z Włoch . Podobnie z norwegami mającymi rodziny w USA, / tzw ,norske amerikaner/ też wracali z zza oceanu z objawami i ich nie badano bo nie z Włoch. Reasumując  przywlekli to zza granicy niewątpliwie a masowy 'lot do domu' w PL wydaje się dyskusyjny wobec takich faktów. :wacko:

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co my się wszyscy nakręcamy..jeden mądrzejszy od drugiego...Zawsze narzekaliśmy na brak czasu-teraz mamy go od zajeba...a...ZRÓB TO, CZEGO NIE MOGŁEŚ DOTYCHCZAS...Wybory wyborami-Jak góra pierdnie tak będzię-koniec kropka

Edytowane przez FUTURUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyłączyć TV i odciąć się od tego bo psychika siada.

Po kwarantannie tak zrobiłem.

Znalazłem sobie zajęcie, w garażu zamiast radia to muza z USB i jestem szczęśliwy.

Szkoda nerwów.

Temat ten już czytam od niechcenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fido napisał:

Najlepiej wyłączyć TV i odciąć się od tego bo psychika siada.

Jak w ogóle można oglądać TV ????? Jeszcze obejrzenie jakiegoś filmu zrozumiem ale wiadomości, czy tam fakty w tv to są chyba dla ćwierć inteligentnych ludzi.

Polecam jazdę na rowerze w tych czasach i tyle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...