Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie jak kolega wyzej  tyle ze w Oslo odpoczywam :D
W Norwegii nikt nie swiruje i wszystko wyglada praktycznie tak samo jak przed wirusem.
Jedynie szkoda bo dzisiaj mialem byc w drodze do domu pierwszy raz od roku ale jednak plany sie musialy zmienic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapcie coś ciekawego do poczytania. Info z pierwszej ręki od @szymeniu :hi:

"Co do samego wirusa, to ja już mam to kompletnie w dup.. bo niestety jest to farsa jakiej świat nie widział. Żeby mniej więcej opisać Wam jak to wygląda w skrócie, musicie przygotować się na łamigłówkę :grin:

Moja mama zaraziła się w pracy i przyniosła COVID-19 do domu. Po kilku dniach trafiła do szpitala z lekkimi objawami, które się nasiliły, ale bez zapalenia płuc. W tym czasie zbadano mojego brata i tatę. Młody wynik pozytywny, ojciec negatywny (zero objawów). Mija kilka dni, mama wraca do domu, na wyjściu ze szpitala nadal wynik pozytywny zatem jest ozdrowiała. W tym czasie druga seria badań u ojca i młodego. Tym razem uwaga ojciec ma, a brachol zdrowy :) 

Ale oczywiście impreza dopiero się rozkręca, mama kolejny test pozytywny nadal nosicielka, brat drugi minus wiec już wpisany do statystki, że wyzdrowiał, a ojciec tym razem minus

Mija kolejny tydzień i kurwa znowu koło fortuny, teraz mama jest negatywna, a ojciec pozytywny. KUR.. dom wariatów, te testy są chu.. warte, cała ta szopka to jakieś nieporozumienie i dopóki się nie przekonałem na własnej skórze jak to wygląda to myślałem zupełnie inaczej

Zero objawów, zero powikłań, a siedzą zamknięci w domu od kilku tygodni. Jeśli ktoś myśli, że epidemia minie, albo że inne kraje sobie poradziły to mam tylko do napisania Xkur..De :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że to ściema to już wiadome od jakiegoś czasu. Pytanie czy jest to działanie skoordynowane większości rządów czy też efekt domina napędzany mediami co przełożyło się na niewłaściwe decyzję rządzących. Niestety obawiam się  i jest to zaplanowane,świadczy o tym postawa ministra zdrowia (nosić maski aż do czasu zaszczepienia wszystkich-zapewne pod przymusem),oraz wieści o tym iż zakupiono kilka tyg. temu dla policji dodatkowe wozy opancerzone z armatkami wodnymi na wypadek protestów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koronawirusa co sobotę i mi się dobrze żyje tylko w niedziele rano korony już nie ma i się bardzo chcę pić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegi siostra pracuje w pomorskim wojewódzkim oddziale NFZ.

Wg ich statystyk to wygląda na to że przechodzilismy to go...no na.przelomie stycznia i lutego. 

Kilka faktów,

7 na 10 lekarzy w tym okresie było na zwolnieniu lekarskim, nigdy nic takiego nie miało miejsca

Pacjenci którzy praktycznie nigdy nie chorowali przeciagali zwolnienia na 3-4 tygodnie

Bardzo duża ilość chorych dzieci w wieku przedszkolnym ok 50% oczywiście tutaj ta wartość może być wyzsza

 dużo chorych z bardzo wysoką gorączką która utrzymywała się mimo przyjmowanych leków

Ogólnie każdego roku o tej porze jest sporo zachorowań ale w tym roku wzrost był 3.5 krotny

Fakt że sporo osób zmarło z powodu zapalenia płuc ale nikt tego jeszcze nie wiązał  Z tym gó...em bo nie było testów i nikt tego nie rozpoznał mimo informacji z Wuhan.

Ciekaw jestem czy po 10tego mają nagle się nie okaze że już jest wszystko ok i kurdupel z pionkiem i notariuszem ogłoszą zwycięstwo nad koronką i wszystko otworzą :decayed:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzeć to i moja mała też miała wysoką temp przez parę dni w tym okresie i ciężko było to ogarnąć.

Zwłaszcza że wyzdrowiala,siedziała jeszcze 2 tyg w domu i po tyg w przedszkolu znów gowno złapała bo w grupie mamy szympansy zamiast rodziców.. 

Po 10 maja dorypia znów ograniczenia bo przecież już wskaźnik leci do góry.. 

Ogólnie to cyrk na kółkach z tym gownem.

Od północy  otwierają granice dla tych przy niej pracujących a SG nie ma zadnych wytycznych.

Coś czuję że po 24 zrobi się korek na granicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dev napisał:

Wg ich statystyk to wygląda na to że przechodzilismy to go...no na.przelomie stycznia i lutego. 

U mnie w pracy w tym okresie 1/3 załogi chora. U mnie w domu ja chory,żona zapalenie oskrzeli a synowi nie wiele brakowało aby iść do szpitala. Na szczęście w 2 tyg udało się wyjść z choroby.Prawdopodobnie my już jesteśmy "po".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na ożywienie tematu z poniedziałku , mamy wybory prezydenckie podobno wkrótce  ale w obliczu koronawirusa .....

Nzk3MjA1YRsKUTtZbkpsDkkJbwMoE2JYHhF3SG4B
WIADOMOSCI.WP.PL

Koronawirus w Polsce. Choć politycy nie porozumieli się jeszcze w sprawie wyborów prezydenckich, niewykluczone, że będziemy głosować w maju korespondencyjnie. Skrzynkę pocztową nabył niedawno...

To już nawet nie są himalaje głupoty to już jest orbita okołoziemska  :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to Bill nie odpuszcza mimo ataków na niego,buduje w pl centrum które będzie miało dostęp do wszystkich danych każdego z obywateli. Mam przeczucie że już w przyszłym roku obudzimy się w tej "nowej rzeczywistości" ,cyfrowe id ( do tego celu powstaje te centrum) które zostanie skojarzone z przymusowym szczepieniem. Od lat przewija się temat NWO który dla mnie był jakąś teorią spiskową,ale teraz to ja już zwiątpiłem iż to teoria. Jak ktoś kojarzy dobrze fakty z ostatnich lat to powinien wiedzieć że dzieje się coś złego i pod przykrywką jakiegoś wirusa idą zmiany które źle się skończą dla ludzi na świecie.

Aż nie do uwierzenia jest dla mnie to co się dzieje na świecie,wszyscy politycy to kukiełki i są pod czyimś dyktandem.

Oi1k9kpTURBXy8wNWQyMDEwODUzMTNmMjc1YzllN
BUSINESSINSIDER.COM.PL

Microsoft ogłosił partnerstwo z polską Chmurą Krajową, powołaną przez PKO BP i PFR. Zarazem firma ogłosiła, że zainwestuje w Polsce rekordową kwotę - miliard dolarów, m.in. na stworzenie w naszym...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego microsoft zdecydował się akurat na Polskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Te 'teorie' znam od lat i niestety jak się na to chłodno patrzy to właśnie teraz się realizują.
Ciągle sobie mówię, że to może przypadek. Jednakże rzeczywistość sugeruje coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas wrócić do starego Alcatela z antenką gdzie brak w nim WiFi,Blutusrututa i neta.

Wymieni się baterię i z teczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Fido napisał:

Chyba czas wrócić do starego Alcatela z antenką gdzie brak w nim WiFi,Blutusrututa i neta.

Wymieni się baterię i z teczki.

Właśnie nie wiem czy to pomoże,według niektórych teori po zaszczepieniu w organizmie znajdzie się organiczne urządzenie które potrafi namierzyć człowieka,cyfrowy certyfikat jak to zwie Bill. 

Nie mam pojęcia jak to ma działać,ale wiem ze w 2015r opracowano juz w pełni funkcjonalny komputer wielkości ziarna ryżu.

Satelity starlink tez podejrzane,kto da wiarę że one są tylko po to by zapewnić internet każdemu na świecie... filantrop Elon Musk i Bill Gates to kolesie z loży masońskiej.

Cytat

Ciekawe dlaczego microsoft zdecydował się akurat na Polskę...

Poczytaj ten tekst z początku lat 2000 to trochę zrozumiesz-świat zmienił się przez 2 dekady dokładnie jak opisano,a cyfrowy anioł to smartfon. Najlepsze jest to że w 2009r na peronie podszedł do mnie nawiedzony gość i zaczął mi mówić o tym,myślałem że ma totalnie zrytą banie a jednak on po prostu za dużo wiedział...

WWW2.KKI.PL

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo, na jakim etapie jesteśmy. Przekaz bardzo precyzyjny :grin:

Obraz może zawierać: 1 osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł do poczytania :hi:

woman-1838149_1920.jpg
UPCOACHING.PL

Czas epidemii odkryje nieszczere wizerunki firm. Sztuczny Employer Branding. Sztuczność relacji. Sztuczną lojalność. Sztuczną troskę. Sztuczną dbałość o pracownika. Sztuczne zaangażowanie. Sztuczne...

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20200511-WA0006.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie po obejrzeniu dziennika telewizyjnego o 19.30 muszę włączyć sobie jakiś horror, od tak, na uspokojenie... na skołatane nerwy...

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dev napisał:

Codziennie po obejrzeniu dziennika telewizyjnego o 19.30 muszę włączyć sobie jakiś horror, od tak, na uspokojenie... na skołatane nerwy...

Zacznij pić,będzie łatwiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...