Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jakiś jegomość wypowiadał się w Polsacie iż wszyscy muszą zostać jak najszybciej zaszczepieni,a mutacja wirusów to fikcja rodem z filmów science-fiction... normalnie obalił całą wiedzę ludzkości o wirusach, nie wiem czy miał jakiś tytuł naukowy czy to jakiś przedstawiciel od interesu szczepionkowego... widzę rosnącą presję na te szczepionki,może chodzi o apokaliptyczny deadline depopulacji ludzkości do 500 milionów w 2025r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem moje wyniki, żony i corki na przeciwciala, wszystkie pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

Dzisiaj odebrałem moje wyniki, żony i corki na przeciwciala, wszystkie pozytywne. 

A byłeś chodź 1 raz przeziębiony w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

Dzisiaj odebrałem moje wyniki, żony i corki na przeciwciala, wszystkie pozytywne. 

To mieliście Covid tak samo jak koza i papaja.
https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200509862-Tanzania-Testy-na-koronawirusa-wycofane-Daly-wynik-dodatni-u-kozy.html?preview=&remainingPreview=&grantedBy=preview&

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Randor napisał:

Test genetyczny na obecność jest inny niż test serologiczny na przeciwciała,ten drugi służy tylko do potwierdzenia przebycia(aczkolwiek nie jest potwierdzone co dokładnie tam organizm przebył za zakażenie ).

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dev napisał:

Dzisiaj odebrałem moje wyniki, żony i corki na przeciwciala, wszystkie pozytywne. 

Te testy to jeden wielki żart, kolejna przykrywka żeby zarobić pieniądze za coś, co nawet nie potrafi być rzetelnie przeprowadzone. 

Poza tym, ten test wykazał że Twój organizm wytworzył przeciwciała przeciw grypie, która pojawia się co roku..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pila24 napisał:

A byłeś chodź 1 raz przeziębiony w tym roku?

jo, córka miała 40stopni przez kilka dni

do dzisiaj jeszcze kaszle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2020 o 16:17, pila24 napisał:

Właśnie nie wiem czy to pomoże,według niektórych teori po zaszczepieniu w organizmie znajdzie się organiczne urządzenie które potrafi namierzyć człowieka,cyfrowy certyfikat jak to zwie Bill. 

Nie mam pojęcia jak to ma działać,ale wiem ze w 2015r opracowano juz w pełni funkcjonalny komputer wielkości ziarna ryżu.

Satelity starlink tez podejrzane,kto da wiarę że one są tylko po to by zapewnić internet każdemu na świecie... filantrop Elon Musk i Bill Gates to kolesie z loży masońskiej.

Poczytaj ten tekst z początku lat 2000 to trochę zrozumiesz-świat zmienił się przez 2 dekady dokładnie jak opisano,a cyfrowy anioł to smartfon. Najlepsze jest to że w 2009r na peronie podszedł do mnie nawiedzony gość i zaczął mi mówić o tym,myślałem że ma totalnie zrytą banie a jednak on po prostu za dużo wiedział...

WWW2.KKI.PL

 

Jak czytam tego posta, to mam wrażenie, że dogadałbyś się z tym nawiedzonym :decayed: #musiałem

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dev napisał:

Dzisiaj odebrałem moje wyniki, żony i corki na przeciwciala, wszystkie pozytywne. 

To są przeciwciała na co dokładnie? Na koronawirusy czy konkretnie na tego koronawirusa, który wywołuje covid19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- od 18 maja otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych

- od 18 maja otwarcie lokali gastronomicznych, barów, kawiarni

- od 18 maja więcej osób w transporcie publicznym

- od 25 maja zajęcia opiekuńcze w klasach 1-3 szkół podstawowych

- od 18 maja otwarte boiska pełnowymiarowe. Maksymalnie 22 osoby (+ 4 trenerów).

- od 18 maja na stadionach, boiskach, skoczniach, torach, orlikach, skateparkach może przebywać maksymalnie 14 osób (+ 2 trenerów).

- kontrole graniczne przedłużone do 12 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może co z kwarantanną?? Coś się ma zmienić, oprócz tego co jest od 4 maja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie obowiązuje jak obowiązywała.

Sam miałem jechać do Niemiec do roboty ale nie jadę bo na powrocie nie będę miał gdzie jej odbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dla pracujących ją znieśli, trzeba tylko okazać dokument potwierdzający miejsce pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

Przecież dla pracujących ją znieśli, trzeba tylko okazać dokument potwierdzający miejsce pracy.

Tak znieśli ale dla pracujących na legalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JawoR36 napisał:

Jak czytam tego posta, to mam wrażenie, że dogadałbyś się z tym nawiedzonym :decayed: #musiałem

Jak przestaniesz oglądać wiadomości w tv i poczytasz trochę o tych teoriach spiskowych od mniej więcej 2000r to zaczniesz sam łazić po peronach jak ten gość :) również się śmiałem z tego jak Ty do sera,tyle że coraz więcej z tych niedorzecznych teori,zmian w systemach bankowych i politycznych już nastąpiła. Rozumiem iż jako pierwszy lecisz po szczepionkę na koronawirusa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XV 1900 napisał:

Tak znieśli ale dla pracujących na legalu 

Tak, ale transgranicznych.

Czyli dla tych co pracują na stałe ale codziennie jadą do pracy na drugą stronę granicy i na wieczór wracają do PL do domu.

Dla całej reszty pracowników zatrudnionych (nawet na stałe) w głębi Niemiec nadal na powrocie jest obowiązkowa kwarantanna w postaci 14 dni.

Było by inaczej to już bym się pakował na Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Fido napisał:

Tak, ale transgranicznych.

Czyli dla tych co pracują na stałe ale codziennie jadą do pracy na drugą stronę granicy i na wieczór wracają do PL do domu.

Dla całej reszty pracowników zatrudnionych (nawet na stałe) w głębi Niemiec nadal na powrocie jest obowiązkowa kwarantanna w postaci 14 dni.

Było by inaczej to już bym się pakował na Niemcy.

I tu się mylisz, faktycznie była taka informacja na początku, jednak na drugi dzień dla wszystkich znieśli kwarantanne, wystarczy że pokażesz świstek od pracodawcy (ja dostałem bez pytania na początku marca). Nie wierzysz to zadzwoń lub popytaj. Szwagier tydzień temu zjechał, nic na kontroli mu nie powiedzieli, żadnych adresów podawać nie musiał.

Stacja-kolejowa-Haga-CS-podczas-epidemii
POLONIA.NL

Ograniczenia w podróżowaniu wciąż obowiązują. Podczas epidemii koronawirusa najlepiej nie ryzykować i nie podróżować. Jeśli to konieczne, pamiętaj, że po przyjedzie do kraju czeka Cię...

Co do Kwarantanny w Niemczech po powrocie, teoretycznie do 17 maja obowiązuje z możliwością przedłużenia, dlatego też sam czekam do 17 maja czy przedłużą, ale tu raczej nie bawią się w  taki cyrk jak w Polsce, że jeden termin przekładają 10 razy.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że się mylę.

Poczytam, zapoznam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zrozum ten haos

Pierwszy cytat z linku który podałeś

Kto jest kierowany na kwarantannę po przekroczeniu granicy?

Co do zasady wszystkie osoby przyjeżdżające do Polski muszą poddać się obowiązkowej 14-dniowej domowej kwarantannie.

2 cytat

 

Czy kwarantanna wciąż obowiązuje?

Tak, Polacy poddani są obowiązkowo dwutygodniowej kwarantannie po przyjeździe do kraju.

3 cytat

Ostatnio zniesiono wymóg kwarantanny. Dla kogo?

Tak, od 4 maja 2020 r. obowiązek kwarantanny został zniesiony dla pewnej grupy obywateli RP.

Kwarantannę władze RP zniosły dla osób przekraczających granice RP i pracujących w krajach sąsiadujących z Polską tj. z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą oraz ze Szwecją i Danią. Oraz zniesiono ja dla osób uczących się – uczniów i studentów w Polsce lub w kraju sąsiadującym.

4 cytat

Kogo kwarantanna nie obejmuje?

Pewna grupa osób wyłączona jest z obowiązku kwarantanny.

Są to członkowie załogi statku powietrznego, marynarze, rybacy, kierowcy wykonujący przewóz drogowy w ramach międzynarodowego transportu drogowego, a także dyplomaci i żołnierze RP i państw NATO.

 

To w końcu kogo obowiązuje a kogo nie ???

Z tego co słyszę w Radio tylko pracownicy "transgraniczni" są zwolnieni z kwarantanny.

Wszyscy inni zatrudnieni na stałe w DE którzy chcą wjechać do PL są nią objęci.

 

I gdzie tu sens i logika ?

Odkąd wróciłem z DE to słyszę tylko jeden bełkot,nic konkretnego,sama propaganda.Po kwarantannie wyłączyłem TV bo zwiariować idzie.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę obejrzeć bardzo ciekawy wywiad z  zawodowym konspiratorem spisków,genialnie tłumaczy co się dzieje w obecnych czasach 

M.CDA.PL

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...